• Головна
  • Де в Новограді-Волинському купити бетон?
12:17, 31 січня 2019 р.

Де в Новограді-Волинському купити бетон?

Купити бетон в Новограді-Волинському

Купити бетон в Новограді-Волинському

Бетон - будівельний матеріал, який виготовляють з цементу високої марки, води, піску, щебеню. При застиганні виходить дуже міцний кам'яний матеріал. Він ідеально себе показав в якості складової частини несучих конструкцій і плит, які довгі роки зберігають свої початкові характеристики.  Нерідко на ринку будматеріалів зустрічаються дуже дешевий бетон, що є достатньою підставою для сумнівів у їх надійності. Хороші компоненти не можуть коштувати, занадто мало, а значить, під виглядом якісних сумішей недобросовісні продавці пропонують їх низькопробну заміну.

Де ж придбати високоякісний бетон в Новограді-Волинському та в Житомирській області?

Звичайно ж в ДП "Шляховик" у Новограді-Волинському.  Виробнича потужність бетонозмішувального цеху підриємства складає понад 40 куб.м/год. Високий рівень автоматизації доволяє виготовити товарний бетон різного класу та марок від В7,5 до В30, фібро-бетон високої якості, що відповідають вимогам водоникності, морозостійкості, пластичності.  ДП "Шляховик" у Новограді-Волинському володіє власним ваговим контролем та завжди відвантажує необхідний обсяг +3% (втрати при транспортуванні). Замовники можуть перевірити будь-яку партію як на виробництві, так і на власному контролі.

Бетонний завод підпиємства - повністю автоматизоване виробництво. Автоматичне обладнання і спеціально прописане програмне забезпечення повністю виключають збій в роботі через відсутність «людського фактора».

ДП «Шляховик» у Новограді-Волинському має власний парк спецтехніки. Доставку бетонних сумішей здійснюємо власними транспортними засобами. Тому перебої з доставкою виключені.

ДП «Шляховик» у Новограді-Волинському використовує контроль якості вхідних матеріалів. Прилади для визначення якості знаходяться безпосередньо на виробництві. Всі матеріали, які використовуються на виробництві мають сертифікат якості.

ДП «Шляховик» у Новограді-Волинському маючи сертифіковану лабораторію щодня перевіряє якість своєї продукції відповідно до вимог ДСТУ.

Виробничі потужності підприємства знаходяться в селі Майстрів Новоград-Волинського району по вулиці Рівненській, 29

Телефон:

+380(98)280-50-50 - Замовлення бетону,

+380(68)405-50-50 - Замовлення бетону,

+380(97)933-98-42 - Замовлення асфальтобетону ТОВ "Новоград-Волинські шляхи"

Більш детальна інформація ТУТ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...