• Головна
  • "Повсталі з попелу": Як відроджувався «Епіцентр Будматеріалів» в Новограді-Волинському (ВІДЕО)
14:18, 31 січня 2019 р.

"Повсталі з попелу": Як відроджувався «Епіцентр Будматеріалів» в Новограді-Волинському (ВІДЕО)

Епіцентр будматеріалів в Новограді-Волинському

Епіцентр будматеріалів в Новограді-Волинському

Як повідомляв сайт Новограда-Волинського 04141.com.ua, 21 січня 2018 року пожежа у Новограді-Волинському майже знищила "Епіцентр будівельних матеріалів" по вулиці Вокзальній.

Але вже через рік вже ніщо не вказує на ту жахливу пожежу, маркет повністю оновився, й слід зазначити, в кращу сторону.


Як вдалося пережити справжній удар по бізнесу та встати на ноги, розповів сайту 04141.com.ua представник "Епіцентру будівельних матеріалів" Андрій.

"21 cічня – «Визначна дата» для супермаркету «Епіцентр Будматеріалів». Рівно рік тому сталася пожежа, що у своєму вогні перетворила все на попіл і водночас створила можливості посіяти в цей попіл зерно майбутнього розвитку. Ми прийняли цю, на перший погляд, трагічну подію із стійкістю та сприйняли її за можливість рухатись вперед. За цей рік ми впевнились, що кожне випробування, яке витримано з гідністю призводить до нового етапу розвитку та нових перспектив. Магазин «Епіцентр Будматеріалів» перетворився на сучасний супермаркет для всієї родини зі своїм оригінальним дизайном та індивідуальним підходом до кожного нашого клієнта. Розширено асортимент супермаркету: відтепер ви можете знайти не тільки будівельні матеріали та інструменти для будівництва, але й все необхідне, щоб створити затишок та комфорт у вашій оселі. Ми висловлюємо вдячність друзям, знайомим, всім, хто був не байдужим до наших обставин! Ми висловлюємо вдячність нашім клієнтам! Ми зробили реконструкцію супермаркету за 100 днів. За цей рік ми разом, пліч-о-пліч, витримали неймовірне навантаження, яке нас згуртувало і зміцнило. Завдяки йому ми вийшли на новий рівень розвитку і переосмислили цінність, що створює «Епіцентр Будматеріалів» для всіх мешканців Новоград-Волинського району" - розповів Андрій.Проходячи торговельними рядами та згадуючи маркет до реновації, насправді розумієш, що "Епіцентр будматеріалів" оновився до невпізнанності, став більш комфортним для клієнта та не поступається аналогічним європейським маркетам.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
12,0
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...