У селі Червона Воля Новоград-Волинського району розікрали усі гроші на освітлення вулиць

Факел
Факел

За ініціативи голови Житомирської ОДА, в обласному бюджеті 2018 року передбачили кошти на проект «Засвітимо Житомирщину». Загальна вартість проекту зі співфінансуванням з ДФРР та місцевих бюджетів складала близько 19,5 млн грн.

Але реалії нашої країни дещо інші, як завжди знайдеться той, хто нагріє руки, за рахунок бюджетних коштів.

Під кінець 2018 року Житомирська ОДА з гордістю повідомила, що в рамках вказаної програми "засвітили" аж 52 села. В реальності найвіддаленіше село Новоград-Волинського району Червона Воля, й надалі освітлюється від "партизанського вогнища", гроші просто привласнили собі не виконавши жодних робіт.

Новоград-Волинською місцевою прокуратурою було зареєстроване кримінальне провадження № 42019061240000002 від 15.01.2019, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 366 КК України.

Йдеться про те, що 4.12.2018 між Департаментом регіонального розвитку Житомирської обласної державної адміністрації та ТОВ «УК «Комфорт-Буд» укладено договір будівельного підряду №82. Згідно умов укладеного договору, ТОВ «УК «Комфорт-Буд» зобов'язується на свій ризик власними та залученими силами і засобами виконати відповідного до умов Договору та проектно-кошторисної документації будівельні роботи по об'єкту: «Капітальний ремонт вуличного освітлення в с. Червона Воля, Новоград-Волинського району, Житомирської області», а Департамент регіонального розвитку Житомирської обласної державної адміністрації зобов'язується прийняти ці роботи та оплатити їх.

Загальна вартість робіт за договором становить 437 555,00 грн. Договір набуває чинності з моменту його підписання Сторонами та діє до повного виконання Сторонами свої зобов'язань, але не пізніше ніж до 31.12.2018.

У відповідності до календарного графіку виконання робіт, який є невід'ємною частиною договору підряду, ТОВ «УК «Комфорт-Буд» у грудні 2018 року мав виконати роботи з капітального ремонту вуличного освітлення в с. Червона Воля, Новоград-Волинського району, Житомирської області.

Разом із тим установлено, що роботи з капітального ремонту вуличного освітлення в с. Червона Воля, Новоград-Волинського району, Житомирської області, підрядником не проведені взагалі. У той час, як 21.12.2018 сторонами підписані акти приймання виконаних будівельних робіт та довідка про вартість виконаних будівельних робіт форми №КБ-3, згідно яких роботи виконані у повному обсязі. Згідно платіжного доручення від 21.12.2018 №13 із підрядником за нібито проведені роботи проведено розрахунок у повному обсязі.

Із наведено вище вбачається, що службовими особами ТОВ «УК «Комфорт-Буд» та Департаменту регіонального розвитку Житомирської обласної державної адміністрації до офіційних документів - актів приймання виконаних робіт та довідки про вартість виконаних будівельних робіт ймовірно внесено неправдиві відомості щодо виконання робіт з капітального ремонту вуличного освітлення.

Що маємо, те маємо. Матимемо надію, що правоохоронці доведуть справу до логічного кінця, а ЖОДА, все ж таки, засвітить Червону Волю.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі