У Новограді-Волинському вишивають рушник за узорами Олени Пчілки

У Новограді-Волинському вишивають рушник за узорами Олени Пчілки

6-го лютого, за попередньою домовленістю, до музею родини Косачів для вишивання рушника за узорами, що їх зібрала в Звягельському повіті Олена Пчілка, мати Лесі Українки, прийшли викладачі та їхні вихованці з центру науково- технічної творчості учнівської молоді.

У Новограді-Волинському вишивають рушник за узорами Олени Пчілки, фото-1 У Новограді-Волинському вишивають рушник за узорами Олени Пчілки, фото-2
У Новограді-Волинському вишивають рушник за узорами Олени Пчілки, фото-3

Спочатку була екскурсія. Як введення до теми. Адже коли ти знаєш тему , результат глибший і працювати цікавіше! А потім вишивали. Хоча саме вишиванням цей підготовчий процес назвати поки не можна: продовжуємо обробляти край полотна.

У Новограді-Волинському вишивають рушник за узорами Олени Пчілки, фото-4 У Новограді-Волинському вишивають рушник за узорами Олени Пчілки, фото-5 У Новограді-Волинському вишивають рушник за узорами Олени Пчілки, фото-6

Дякую директору центру Найдюк Валентині Іванівні за гарний колектив керівників та їхніх вихованців - вразила зацікавленість, з якою сприймалася екскурсія. А потім - і сам процес вишивання.

Наступний день, коли відбудеться вишивання - 13-го лютого.

Вже заявила про бажання долучитися до процесу громадська організація "Матусі N-V". Долучайтеся і ви! Тел.0630161300

Музей родини Косачів
Новоград музей екскурсія вишивання
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі