Подробиці побиття дівчинки в Житомирі: Головна фігурантка колишня вихованка Новоградського інтернату

Подробиці побиття дівчинки в Житомирі: Головна фігурантка колишня  вихованка Новоградського інтернату

Що відомо про головну хуліганку Анастасю Юрківську.

"КП" в Україні "дізналася деталі про головну Фігурантку гучного відео, на якому дівчатка натовпом б'ють школярку в Житомирі.

Головною учасницею виявилася 14-річна Анастасія Юрківська.

Нам вдалося відшукати знайомих Насті. Як виявилося, її батьки в розлученні, мама поїхала на заробітки до Польщі, а батько пішов з сім'ї і став жити окремо. В результаті виховання дівчинки лягло на плечі бабусі.

- Після розлучення батьків її віддали в Новоград-Волинську школу-інтернат. Там у неї відразу почалися проблеми з викладачами. Було багато конфліктів. Від їжі відмовлялася, з однолітками не спілкувалася, - розповідає нам знайома дівчинки. - Провчилася вона там недовго - рік, може, півтора. Потім переїхала в Житомир.

У школі-інтернаті Настя була білою вороною: дорогий одяг, телефон, їжа. Батьки допомагали матеріально, балували подарунками. Є думка, що дружили з нею в інтернаті більше через гроші.

Настя, за словами її друзів, дуже інертна людина - може бути як лідером, так і легко піддаватися чужому впливу. Але для неї стало властивим заробляти авторитет саме шляхом агресії. Таким жорстоким способом вона намагалася знайти собі друзів і знайти повагу оточуючих.

У навчанні процвітала в англійській, серед предметів подобалася праця.

З переїздом в Житомир дівчина ще більше змінилася в гірший бік. Тут діти багатші, запити інші. Ось і потрібно якось відповідати. Щоб не відставати від однолітків, Настя могла влаштовувати такі розбірки. Примітно те, що коло її спілкування завжди складалося з хлопців, і далеко не всі з них порядні люди.

думка психолога

Столичний психолог Катерина Шевченко вражена сплеском агресії серед дітей. Зрозуміти їхні мотиви, на думку фахівця. складно.

- Зараз в маленьких містах дітям часто нічим зайнятися, вони не розвиваються. Вільний час присвячують вулиці. А вулиця хорошому нічому не вчить, - каже Шевченко. - Особливе місце в цьому займають соцмережі, де пропаганда насильства, суїцидів і психологічної відстороненості йде валом.

На думку психолога Катерини Шевченко, насильство все частіше стає нормою. Найкращим інструментом в боротьбі з цим є правильне виховання. Батьки повинні намагатися приділяти якомога більше часу дітям. Відривати їх від екранів комп'ютерів, забирати з вулиць і займати чимось розумним. Розуміти, чим займаються їхні чада і знати, з ким спілкуються. Це дасть можливість попередити проблеми в поведінці заздалегідь.

kp.ua
Новоград школярка побиття
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі