Шалені суми в платіжках за тепло: Чому і як новоград-волинцям платити менше? (ФОТО)

Опалювальний сезон 2018-2019 року наближається до завершення, а багато  споживачів так і не змогли звикнути до сум у платіжках за опалення.

Багато кого рятують субсидії, але всі розуміють, що це тимчасове полегшення. Певна частина  мешканців обурюється і кляне надавачів комунальних послуг, інша частина думає, як же реально зменшити витрати на опалення.

Шалені суми в платіжках за тепло: Чому і як новоград-волинцям платити менше? (ФОТО), фото-1 Шалені суми в платіжках за тепло: Чому і як новоград-волинцям платити менше? (ФОТО), фото-2 Шалені суми в платіжках за тепло: Чому і як новоград-волинцям платити менше? (ФОТО), фото-3 Шалені суми в платіжках за тепло: Чому і як новоград-волинцям платити менше? (ФОТО), фото-4 Шалені суми в платіжках за тепло: Чому і як новоград-волинцям платити менше? (ФОТО), фото-5 Шалені суми в платіжках за тепло: Чому і як новоград-волинцям платити менше? (ФОТО), фото-6 Шалені суми в платіжках за тепло: Чому і як новоград-волинцям платити менше? (ФОТО), фото-7 Шалені суми в платіжках за тепло: Чому і як новоград-волинцям платити менше? (ФОТО), фото-8

Дуже сприяє таким роздумам встановлення лічильника теплової енергії на будинок. І, якщо значна кількість господарів вже потурбувалася, або має в планах, утеплення власних квартир, то розмова про опалення місць загального користування (горищ, сходових клітин, підвалів) лише розпочинається.

На сьогодні існують державні програми з утеплення будинків або самі мешканці організовують проведення таких робіт. Тож існує немало будинків, де було проведено утеплення і горищ, і підвалів, і сходових клітин.  Реально ще один осередок втрат тепла, який не так помітний, як тріснувша шибка між першим і другим поверхами, це втрати тепла які призводять до значного збільшення рахунків за опалення в трубопроводах  теплопостачання , що розташовані у підвалі будинку.

Отже, після встановлення теплових лічильників всі внутрішньо будинкові втрати оплачує споживач.

Для прикладу КП НВМР «Новоград-Волинськтеплокомуненерго»  приводить фото підвалу багатоквартирного житлового будинку.

ФОТО

Отже, щоб сплачувати менше за централізоване опалення якщо вас турбує стан труб у підвалі будинку  ви маєте звернутися до свого ОСББ із проханням провести огляд та усунути недоліки існуючої теплоізоляції.

Також зверніть свою увагу на Наказ від 10.12.2008 року №620/378 Зареєстрований в Міністерстві юстицій України від 31.12.2008 року за №1310/16001 «Про затвердження правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі