Топ-5 найпопулярніших новинних сайтів Житомирщини (ТАБЛИЦЯ)

Рейтинг сайтів
Рейтинг сайтів

Електронні інтернет-ЗМІ стали досить популярними серед жителів України, не виключенням є й мешканці Житомирщини. Це вже аксіома. Найсвіжіші найоперативніші, найгарячіші події свого регіону більшість активних користувачів інтернету отримують на сторінках улюбленого інтернет-сайту. Зрозуміло, що як і тираж газети, основним показником популярності й впливовості інтернет-ЗМІ є його місячна відвідуваність. Цим показником оперують перед клієнтами й менеджери з продажу реклами, тут годі й сперечатися. Чим більше відвідувачів на сайті, тим вищий й показник конверсії від реклами на сайті.

Ми вирішили провести аналіз новинних сайтів Житомирщини та скласти відповідний рейтинг.

Слід зазначити, що для вибору сайтів в пошуковій системі "ГУГЛ" використовувався режим інкогніто й сайти вибиралися з ТОПу видачі пошукової системи: серед них zt.20minut.ua, 0412.ua, zhitomir.life, 1.zt.ua, ruporzt.com.ua, times.zt.ua, insider.zt.ua, berdychiv.info, korosten-info.com, novograd.city, chaspolissya.com.ua, zhitomir.info, zhzh.info, 04141.com.ua, berdichev.biz, rio-berdychiv.info. Загалом 17 інтернет-ЗМІ, які є загальнообласними або досить потужно представлені в обласному центрі чи в одному з міст обласного підпорядкування.

Після цього за допомогою аналітичної програми Similarweb по доменних іменах вказаних сайтів проведено їх порівняння, відібрано з найвищими показниками місячної відвідуваності та складено відповідну таблицю.

Топ-5 найпопулярніших новинних сайтів Житомирщини (ТАБЛИЦЯ), фото-1 Топ-5 найпопулярніших новинних сайтів Житомирщини (ТАБЛИЦЯ), фото-2 Топ-5 найпопулярніших новинних сайтів Житомирщини (ТАБЛИЦЯ), фото-3 Топ-5 найпопулярніших новинних сайтів Житомирщини (ТАБЛИЦЯ), фото-4Отже, в ТОП-5 на Житомирщині увійшли:

N п/п

Доменне імя сайту

Місячні візити

01/19

1

zhitomir.info Новини Житомира

997,351

2

zhzh.info Журнал Житомира 

819,950

3

04141.com.ua сайт Новограда-Волинського

163,027

4

berdichev.biz "Новини Бердичева"

115,755

5

rio-berdychiv.info РІО Бердичів

100,890

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі