Новоградські студенти можуть отримати грант для сплати навчання в 2019-2020 роках

Новоградські студенти можуть отримати грант для сплати навчання в 2019-2020 роках

Стартує другий етап соціального конкурсу Scholarship в Україні, який дає змогу студентам отримати сплату одного року свого навчання. 

Взяти участь у цьогорічному конкурсі можуть не тільки студенти, що навчаються за контрактом (як це було минулого року), а й студенти, що навчаються на "бюджеті". Переможець отримає сплату навчання на сумму 12 700 грн. Враховуючи, що грантодавців три, загальна сума гранту в 2019 році складає 38 000 грн + нагороди студентам, що займуть 2 та 3 місця. Участь в проектібезкоштовна.

До уваги студентів, що навчаються у вищих навчальних закладах Новограда-Волинського, очної та заочної, контрактної та бюджетної форми навчання!

Запрошуємо Вас взяти участь у конкурсі, переможець якого отримає грант (стипендію) на сплату одного року свого навчання в вищому навчальному закладі.

Оплачується навчання як в державних, так і в комерційних вищих навчальних закладах, для студентів очної та заочної форми начання, для контактників та бюджетників*.

Участь у конкурсі  безкоштовна.

Загальна сума призового фонду (гранти на навчання та заохочувальні призи) складає понад 50 000 гривень.

Для участі студентам необхідно зареєструватися на сторінці проекту грантодавців з обраною темою та підготувати відповідну роботу:

*Студенти, що навчаються за рахунок бюджету можуть отримати сплату додаткового навчання, наприклад іноземної мови, програмування, маркетингу, тощо.

Переглянути пресс конференцію з приводу старту Scholarship-2019 можна за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=3gxofGBpP0Q

Переглянути як проходив Scholarship-2018, хто з студентів та з яких навчальних закладів переміг – можна за посиланням: https://www.scholarship.in.ua/uk/vesna-2018-2/

Запитання та роботи можно надсилати через сайт або на пошту: [email protected]

Нагадаємо, що перший етап конкурсу Scholarship в Україні підтримали понад 100 органів місцевої влади, близько 30 ВУЗів, громадьскі організації та онлайн ЗМІ.
Цьогорічний конкурс вже підтримали інформаційно  такі вузи як:

  • Ужгородський національний університет
  • Українська інженерно-педагогічна академія
  • Житомирський державний технологічний університет
  • Навчально-науковий інститут економіки та управління
  • Тернопільський націолнальний технічний університет ім.І.Пулюя
  • Криворізький державний педагогічний університет
  • Українська інженерно-педагогічна академія

А також місцеві органи влади.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі