• Головна
  • Відтепер новоград-волинці можуть передати показники лічильника води онлайн: Як це зробити?
10:41, 26 лютого 2019 р.

Відтепер новоград-волинці можуть передати показники лічильника води онлайн: Як це зробити?

Передати показники лічильника води онлайн

Передати показники лічильника води онлайн

Мешканці Новограда-Волинського можуть передати показання квартирних приладів обліку води за допомогою контактної форми зв'язку на веб-сайті Комунального підприємства Новоград-Волинської міської ради «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства».

Передавати показники потрібно станом на 29,30 (31) число кожного місяця. Якщо Ви знімаєте їх до 29, 30 (31) числа  враховуйте прогноз на кінець місяця (тобто врахуйте обсяг води, яку ви використаєте до кінця місяця). В іншому випадку підприємство змушене буде виставляти прогнозовані показники.

Для передачі показань необхідно:

1. Перейти на інформаційний ресурс КП НВМР "ВУВКГ" vodokanal.04141.com.ua.

2. Перейти до пункту меню "Подати показники онлайн".

3. Натиснути кнопку "Подати показники онлайн" та перейти до форми зв'язку.

4. Заповнити форму вихідними даними (номер особового рахунку, адреса абонента (вулиця, номер будинку, квартири), контактний номер телефону, показники лічильника води (№1) та (№2, №3 за наявності) та натиснути кнопку «Відправити».

Слід зазначити, що показники лічильників обліку води можна передати й телефоном по абонентським номерам: 5-62-37 та 5-61-66 з 8:00-17:00 та на електронну пошту [email protected]

Найближчим часом вказані показники можна буде відправити й за допомогою СМС-повідомлення (про що ми повідомимо додатково).

КП НВМР "ВУВКГ" також просить жителів Новограда-Волинського не відкладати передачу показань на останній день місяця, оскільки це може призвести до перевантаження інформаційного ресурсу і контакт-центру і може стати причиною неврахування даних в платіжці в наступному місяці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...