![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
09:06, 5 березня 2019 р.
Новоградські тхеквондисти вибороли призові місця на відкритому турнірі "Майстри тхеквондо Поділля"
На початку березня 2019 року в селищі Літин Вінницької області відбувся XVII -ий традиційний відкритий турнір "Майстри тхеквондо Поділля" (розділ "керугі" та "пумсе ").
Турнір проводився під гаслом "Тхеквондо для всіх". У змаганнях брали участь біля 300 тхеквондистів з 4 областей України.
Команда новоград-волинських спортсменів брали участь в турнірі у розділі керугі і посіли наступні місця: Клименко Герман - 2 місце, Троїцький Микола - 3 місце, Гончарук Микола - 5 місце.
"Треба відмітити, що вони програли майбутнім чемпіонам. Дякуємо організаторам за турнір, який вже 17 років проводиться на високому рівні" - розповів тренер команди Микола Ящук.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
13:19, 13 липня
live comments feed...