![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
09:40, 7 березня 2019 р.
На посту «Звягель» в аліменщика вилучили автомобіль, для подальшої реалізації
![На посту «Звягель» в аліменщика вилучили автомобіль, для подальшої ... На посту «Звягель» в аліменщика вилучили автомобіль, для подальшої реалізації](/dist-assets/images/cap.jpg)
Фахівці юстиції Житомирщини продовжують працювати над реалізацією ініційованого Мін’юстом закону #ЧужихДітейНеБуває, знаходячи засоби впливу на кожного боржника.
Неприємна несподіванка сталася днями з власником ВАЗ 21074, авто якого знаходилося в розшуку. Транспортний засіб затриманий на стаціонарному посту «Звягель» 263 км автодороги Київ-Чоп.
Як з’ясувалося, власник транспортного засобу має заборгованість зі сплати аліментів, але на відміну від попереднього автомобіліста, йому пощастило менше. Державний виконавець Новоград-Волинського міськрайонного відділу державної виконавчої служби вилучив авто та передав на зберігання представникам Житомирської філії державного підприємства «Сетам». Надалі автомобіль пройде оцінку та буде реалізований через електронні торги в рахунок погашення аліментної заборгованості.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
12:07, 13 липня
10:16, 25 липня
live comments feed...