![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
13:43, 13 березня 2019 р.
У Новограді-Волинському відбувся захід по протидії туберкульозу
Туберкульоз на сьогодні є актуальною медико-соціальною проблемою не тільки в Україні, а й в усьому світі. Соціальна профілактика туберкульозу займає важливе місце в комплексі заходів, які направлені на боротьбу з даною суспільно-небезпечною хворобою.
13 березня 2019 року в рамках Всеукраїнського місячника протидії туберкульозу напередодні Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом на базі Новоград-Волинського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з представниками Новоград-Волинського МРВ філії Державної установи «Центр пробації» у Житомирській області, дільничим лікарем-фтизіатром протитуберкульозного відділення КНП «Новоград-Волинське ТМО» проведено зустріч з особами, звільненим від відбування покарання з випробуванням з іспитовим строком на тему «ОБЕРЕЖНО ТУБЕРКУЛЬОЗ».
В ході проведення профілактично-роз’яснювальної бесіди присутні дізналися про те, як відбувається інфікування туберкульозом, симптоми захворювання, а також що потрібно робити, аби його попередити, уникнути. На завершення заходу всі отримали тематичні буклети, кожному наголошено про обов’язкове щорічне проходження флюорографічного обстеження.
Одним з напрямків роботи міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді є надання соціальних послуг особам, які перебувають у конфлікті із законом. Присутніх поінформовано щодо видів соціальних послуг, які надає Новоград-Волинський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
19:42, 24 липня
3
15:49, Вчора
29
16:26, 22 липня
31
live comments feed...