![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
15:33, 15 березня 2019 р.
Новограді-Волинському дітей навчали раціональному використанню водних ресурсів
![Новограді-Волинському дітей навчали раціональному використанню вод... Новограді-Волинському дітей навчали раціональному використанню водних ресурсів](/dist-assets/images/cap.jpg)
Для вирішення глобальної проблеми нестачі питної води на планеті та збереження водних ресурсів, Генеральна Асамблея Організації Об'єднаних Націй прийняла резолюцію 47/193 від 22 лютого 1993 року, оголосивши 22 березня Всесвітнім днем водних ресурсів, з метою привернути увагу громадськості до проблем, пов'язаних з водним фактором.
Цьогорічна тема відзначення Всесвітнього дня води – «Вода для всіх». З метою підвищення екологічної свідомості молоді та бережного ставлення до водних ресурсів спеціалістами управління було проведено відкритий урок у Новоград-Волинській ЗОШ I-III ступенів №10, з метою привернення уваги до проблем якості питної води, необхідності охорони водних ресурсів та їх раціонального використання.
![Новограді-Волинському дітей навчали раціональному викорис..., фото-1 Новограді-Волинському дітей навчали раціональному використанню водних ресурсів, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
13:19, 13 липня
10:06, 19 липня
51
live comments feed...