15:44, 15 березня 2019 р.
Новоградські військові провели відбірковий турнір з рукопашного бою
Рукопашний бій
15 березня 2019 року в приміщені спортивного залу Гарннізоного будинку Офіцерів за підтримки міського Центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради, відбувся відбірковий турнір з рукопашного бою, після якого переможці поїдуть до міста Чернігова на першість оперативного командування «Північ» виборювати призові місця.
На турнір з привітальними словами та цінним подарунком завітав начальник управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради Циба Ярослав Володимирович та директор міського Центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Тимофєєва Лідія Сергіївна.
Хлопцям 54-го окремого розвідувального батальйону була подарована спортивна груша для занять та покращення фізичної підготовки.
Міський Центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх»
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
12:07, 13 липня
10:16, 25 липня
live comments feed...