![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
10:43, 19 березня 2019 р.
Цьогоріч в Новограді-Волинському планують відкрити новий будинок дитячого типу
На Житомирщині продовжують навчання для батьків-вихователів, які бажають створити будинки дитячого типу. Вже цьогоріч очікують створення ще 3-4 таких будинків. Нині 45 дитячих будинках сімейного типу, які діють на Житомирщині, виховують 290 дітей. Ці діти отримують сімейну, а не інтернатну форму виховання.
Про це повідомляє служба у справах дітей ОДА.
«Плануємо, що цьогоріч зможемо відкрити ще 3-4 ДБСТ. Цього року батьки з Коростишівського району пройшли навчання на батьків-вихователів у дитячий будинок сімейного типу. Сподіваємся, що в найближчому майбутньому сімейна пара зможе взяти на виховання дітей та оточити їх сімейним затишком. Також чекаємо бажаючих на навчання на батьків-вихователів з Житомирського, Овруцького районів, міст – Житомира та Новоград-Волинського», – зазначає т.в.о. служби у справах дітей ОДА Наталія Пилипчук.
Нагадаємо, держава виділяє батькам-вихователям грошове забезпечення на один дитячий будинок сімейного типу від 22 тис. грн до 50 тис. грн на місяць.
Крім того, цьогоріч Житомирській області передбачена субвенція з державного бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа, у сумі майже 18 млн грн.
Про це повідомляє служба у справах дітей ОДА.
«Плануємо, що цьогоріч зможемо відкрити ще 3-4 ДБСТ. Цього року батьки з Коростишівського району пройшли навчання на батьків-вихователів у дитячий будинок сімейного типу. Сподіваємся, що в найближчому майбутньому сімейна пара зможе взяти на виховання дітей та оточити їх сімейним затишком. Також чекаємо бажаючих на навчання на батьків-вихователів з Житомирського, Овруцького районів, міст – Житомира та Новоград-Волинського», – зазначає т.в.о. служби у справах дітей ОДА Наталія Пилипчук.
Нагадаємо, держава виділяє батькам-вихователям грошове забезпечення на один дитячий будинок сімейного типу від 22 тис. грн до 50 тис. грн на місяць.
Крім того, цьогоріч Житомирській області передбачена субвенція з державного бюджету на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, осіб з їх числа, у сумі майже 18 млн грн.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
13:19, 13 липня
10:06, 19 липня
51
live comments feed...