![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
12:30, 19 березня 2019 р.
На Житомирщині поліція затримала львівський сміттєвоз
![Львіське сміття Львіське сміття](/dist-assets/images/cap.jpg)
Львіське сміття
Про ймовірне вивантаження сміття на території недіючого підприємства до поліції уночі 19 березня повідомили жителі с. Хажина. Люди не дозволили водієві вантажівки з Львівщини поїхати і тримали його до прибуття поліцейських. Нині за вказаною подією розпочаті перевірки.
Близько 1 ночі на спецлінію «102» надійшло повідомлення від жителів с. Хажина. За словами людей, вони зупинили вантажівку-сміттєвоз з львівською реєстрацією, яка виїхала з території недіючого цегельного заводу неподалік с. Терехова, де, ймовірно, було незаконно скинуто привезене сміття.
На місце події прибули працівники слідчо-оперативної групи, які з’ясували, що керманичем сміттєвоза є житель Львівської області, 1960 р.н. Від будь-яких пояснень чоловік відмовився. Вантажівку доставили до відділу поліції.
Вказана подія зареєстрована й розпочаті відповідні перевірки, у результаті яких буде визначено правову кваліфікацію.
Відділ комунікації поліції Житомирської області
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
13:19, 13 липня
10:06, 19 липня
55
19:38, 24 липня
3
live comments feed...