10:21, 20 березня 2019 р.
Надійне джерело
На Житомирщині "лоб в лоб" зіткнулися автомобілі
Дорожньо-транспортна пригода сталася 19 березня близько 18.40 на автодорозі Романів – Романівка, поблизу с. Корчівки. Поліцією розпочато досудове розслідування.
Попередньо встановлено, що водій автомобіля ВАЗ-2108, 31-річний житель району, не впорався з керуванням та виїхав на смугу зустрічного руху, де вчинив зіткнення з автомобілем ВАЗ-2111, за кермом якого перебував 56-річний місцевий житель.
У результаті ДТП обидва водія та пасажир автомобіля ВАЗ-2108, 25-річний житель району, отримали травми та були доставлені до Романівської райлікарні.
Нині поліцейські встановлюють всі причини та обставини події, в рамках розпочатого досудового розлідування слідчими Романівського ВП Новоград-Волинського відділу поліції.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
16:26, 22 липня
12
13:01, Вчора
live comments feed...