• Головна
  • У Новоград-Волинському промислово-економічному технікумі відбулося протипожежне тренування
09:47, 21 березня 2019 р.

У Новоград-Волинському промислово-економічному технікумі відбулося протипожежне тренування

У Новоград-Волинському промислово-економічному технікумі відбулося протипожежне тренування

З метою здійснення профілактичної роботи щодо запобігання виникнення пожежі, 20 березня 2019 року о 19:00 год. у гуртожитку промислово-економічного технікуму адміністрація та мешканці гуртожитку взяли участь у заходах цивільного захисту з протипожежної підготовки, в ході якого отримали практичне ознайомлення з протипожежними заходами та діями у разі виникнення пожежі, відпрацювали способи використання наявних засобів пожежогасіння, продемонстрували практичні знання. Провідний фахівець з оперативного реагування Новоград-Волинського міськрайонного відділу УДСУ з надзвичайних ситуацій у Житомирській області Троцький Максим Валерійович провів роз’яснювальну роботу щодо заходів безпеки та правил поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів.

Під час проведення запланованих етапів тренування персоналом в повному обсязі виконано завдання щодо оповіщення мешканців та відвідувачів гуртожитку про загрозу і виникнення надзвичайної ситуації – пожежі, проведено їх евакуацію та звірку, а також відпрацьовано заходи практичного гасіння пожежі.

Захід підготовлено та організовано інженером з охорони праці технікуму Тепловим Іваном Олександровичам за сприяння адміністрації технікуму на чолі з директором Петрошук Аллою Володимирівною, які здійснили вправне керівництво заходами, кваліфіковано і якісно організували і виконали свої обов’язки в умовах виникнення можливої надзвичайної ситуації – пожежі. В заходах взяли участь фахівці 10 СПРЧ Новоград-Волинського міськрайонного відділу УДСУ з надзвичайних ситуацій у Житомирській області, начальник відділу з питань цивільного захисту міської ради Висоцька Анна Фітесівна та завідувач навчально-консультаційного пункту у місті Новограді-Волинському Ткачук Марина Іванівна.

Відділ з питань цивільного 
захисту міської ради

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...