![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
12:24, 23 березня 2019 р.
Громадська акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти!» відбулася в Новоград-Волинській школі №2
21 березня на базі Новоград-Волинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 Новоград-Волинським МРВ У ДСНС України у Житомисрькій області та участю з працівниками КВНЗ «Новоград-Волинського медичного коледжу» провели для учнів загальноосвітніх шкілпізнавально-профілактичний захід, який відбувся у рамках громадської акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти!».
На початку зустрічі фахівці Служби порятунку «101» нагадали школярам правила пожежної безпеки у побуті та під час відпочинку на природі, правила безпечної поведінки біля водойм, під час виявлення вибухонебезпечних предметів. Згодом працівники КВНЗ «Новоград-Волинського медичного коледжу» провели для учнів практичне заняття по наданню домедичної допомоги. Школярі на спеціальному манекені вчилися проводити серцево-легеневу реанімацію.
Під час заходу рятувальники продемонстрували присутнім спеціальні та пожежні автомобілі, бойове спорядження та технічне обладнання, яке допомагає якнайшвидше ліквідувати наслідки надзвичайних ситуацій. Школярам розповіли тактико-технічні характеристики, показали у дії рятувальне обладнання.
Співробітники ДСНС сподіваються, що акція запам’яталася дітям надовго, адже вона допомогла дізнатись багато нового про професію рятувальника, а також нагадала про правила безпеки.
![Громадська акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти!» відбул..., фото-1 Громадська акція «Запобігти. Врятувати. Допомогти!» відбулася в Новоград-Волинській школі №2, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Новоград-Волинський міськрайонний відділ
Управління ДСНС України у Житомирській області
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
12:07, 13 липня
10:16, 25 липня
live comments feed...