![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
16:41, 23 березня 2019 р.
У Новограді-Волинському відбувся фестиваль «Мама, тато, я – спортивна сім'я»
![У Новограді-Волинському відбувся фестиваль «Мама, тато, я – спортив... У Новограді-Волинському відбувся фестиваль «Мама, тато, я – спортивна сім'я»](/dist-assets/images/cap.jpg)
23 березня 2019 року на базі дитячо-юнацької спортивної школи відбувся I етап обласного фестивалю «Мама, тато, я – спортивна сім'я» з нагоди Всесвітнього дня здоров'я.
Організаторами заходу виступив міський Центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» управління у справах сім'ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради та дитячо-юнацька спортивна школа.
Змагання розпочались з урочистої частини на якій з привітальним словом виступила директор міського Центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» управління у справах сім'ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради Тимофєєва Лідія Сергіївна.
Всі сім'ї-учасники заходу провели чудово час, отримали безліч позитивних емоцій та були нагороджені призами від міського Центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» управління у справах сім'ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради.
Програма спортивно-оздоровчого заходу складалась з семи різноманітних конкурсів - естафет та вікторин, в яку входили цікаві питання на олімпійську тематику.
За результатами змагань переможцями в друге стає сім'я Гарбовських, які 5 квітня представлятимуть наше місто на II етапі обласного фестивалю «Мама, тато, я – спортивна сім'я» з нагоди Всесвітнього дня здоров'я, який відбудеться в місті Житомирі.
міський Центр фізичного
здоров'я населення
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
11:58, 19 липня
00:50, 15 липня
16:26, 22 липня
7
16:29, Вчора
151
16:26, 22 липня
12
live comments feed...