![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
09:06, 25 березня 2019 р.
Надійне джерело
Спортсменка з Новограда-Волинського виборола золото на чемпіонаті України з тхеквондо ВТФ
У період з 18 по 24 березня 2019 року у Харкові відбувся чемпіонат України з тхеквондо ВТФ по всім віковим групам у якому брадли участь більше 2000 спортсменів. Серед них і спортсменіи з Новограда-Волинського: Барановський Дмитро, Лопатюк Юлія, Троїцький Микола, Клименко Герман, Гончарук Микола, Городова Юлія (тренер Ящук Микола).
"Боротьба за нагороди велася одночасно на 6-ти кортах. В багатьох вагових категоріях було більше 50 чоловік, разом з тим Городова Юлія виборола чемпіонське звання серед юнаків 2008-2009 р.н. Хоча іншим нашим спортсменам не вдалося вибороти нагород, але досвід набутий під час змагань обов'язково допоможе їм у майбутньому"- повідоми в тренер спортсменів Микола Ящук.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
12:07, 13 липня
10:16, 25 липня
live comments feed...