![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
17:25, 1 квітня 2019 р.
Олександра Максимець - «Супер - читач міста Новограда-Волинського – 2019»
![Олександра Максимець - «Супер - читач міста Новограда-Волинського –... Олександра Максимець - «Супер - читач міста Новограда-Волинського – 2019»](/dist-assets/images/cap.jpg)
29 березня в Новоград-Волинській центральній дитячій бібліотеці ім. Олени Пчілки відбулось справжнє дійство – святковий фінал 2-го етапу Всеукраїнського конкурсу «Книгоманія – 2019».
Кращі з кращих читачі – учні 7-х класів шкіл і бібліотек міста – показали свої творчі, інтелектуальні здібності. Яскраві виступи надихали на бажання прочитати саме ті книги, які рекомендували читачі.
Жаркі дебати відбувалися між членами журі, яке очолила місцева поетеса-піснярка Валентина Ксендзук, адже переможця було визначити надзвичайно важко.
Сертифікати учасника 2 - го етапу Всеукраїнського конкурсу «Книгоманія – 2019» отримали: Адерейко Анна (ЗОШ №7, 7-а кл.), Біліченко Дарина (ЗОШ №10, 7-б), Горбатюк Каріна (ЗОШ №10, 7-а кл.), Ігнатюк Ольга (Ліцей №4, 7-а кл.), Ничипорук Тетяна (ЗОШ №2, 7-б кл.), Опанасюк Анжеліка (ЗОШ №2, 7-а кл.), Тимощук Олександра (ЗОШ №8, 7-а кл.).
Переможницею і «Супер - читачем міста Новограда-Волинського – 2019» стала Олександра Максимець, учениця 7-б класу ЗОШ №2. Вітаємо Олександу, бажаємо успіхів у 3 етапі, який буде проходити у місті Житомирі 16 квітня 2019 року в Обласній бібліотеці для дітей.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
19:42, 24 липня
3
15:49, Вчора
29
16:26, 22 липня
31
live comments feed...