![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
16:49, 15 квітня 2019 р.
Надійне джерело
Новоград-волинки взяли участь в чемпіонаті України з важкої атлетики
![Новоград-волинки взяли участь в чемпіонаті України з важкої атлетики Новоград-волинки взяли участь в чемпіонаті України з важкої атлетики](/dist-assets/images/cap.jpg)
Юні важкоатлети дитячо-юнацької спортивної школи управління у справах сім ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради з 10 по 14 квітня прийняли участь у чемпіонаті України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 13 років, який проходив в м. Славутич.
На змагання прибули спортсмени з 24 регіонів України. В загальнокомандному заліку наші дівчата у складі чотирьох чоловік зайняли четверте місце. В особистій першості Шуляківська Олена (ЗОШ № 8) – друге місце, Комиш Ірина і Шевчук Анастасія (ЗОШ №7) – треті місця, Чернолуцька Дарина (ЗОШ №8) – шосте місце, Степанюк Олександр (ЗОШ №7) – дванадцяте місце.
Фінансування на участь у змаганнях здійснювалось за рахунок управління національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирського ОДА та частково з міського бюджету Новоград-Волинської міської ради.
Готували команду до змагань тренери-викладачі ДЮСШ Золотарьова Катерина Вікторівна та Шевчук Олександр Юрійович.
Інструктор-методист ДЮСШ Весельський М.А
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
10:06, 19 липня
51
11:58, 19 липня
16:26, 22 липня
31
live comments feed...