• Головна
  • У Новограді обстежили річку Случ в районі водозабору
11:17, 25 квітня 2019 р.

У Новограді обстежили річку Случ в районі водозабору

Случ

Случ

В зв’язку з тим, що відбулися чергові скиди неочищених стоків ТОВ “Понінківська картонно-паперова фабрика – Україна“ (Хмельницька область) у річку Хомора, що впадає у річку Случ, у водойми потрапили небезпечні речовини, які забруднили річку та негативно вплинули на водні живі організми. В результаті на поверхні води нижче ТОВ “Понінківська картонно-паперова фабрика – Україна“, виявлена велика кількість мертвої риби.

Про це повідомляє відділ з питань цивільного захисту Новоград-Волинської міської ради.

Комісія в складі заступника міського голови Легенчука А.В., начальника відділу з питань цивільного захисту міської ради Висоцької А.Ф., старшого інспектора інспекції благоустрою управління житлово-комунального господарства, енергозбереження та комунальної власності міської ради Балтаєва А.В., начальника Новоград-Волинського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Житомирській області Коваля О.С. та начальника КП Новоград-Волинської міської ради «Новоград-Волинська міська комунальна рятувальна станція на воді» Колесника А.В. 24 квітня 2019 року провели обстеження водосховища на річці Случ в районі водозабору.

При огляді дзеркала водосховища та зі слів місцевих рибалок, мертвої риби виявлено не було.

За повідомленням керівництва КП Новоград-Волинської міської ради «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства» щоденно проводяться лабораторні дослідження якості води, у місці водозабору. За окремими показниками відхилення незначні, а після водоочистки вода, яка подається у водопровідну мережу міста - відповідає вимогам Державних санітарних норм та правил "Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною" (ДСанПіН 2.2.4-171-10).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...