![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
14:50, 30 квітня 2019 р.
Надійне джерело
Новоград-Волинський район може стати найбезпечнішим в області
![Новоград-Волинський район може стати найбезпечнішим в області Новоград-Волинський район може стати найбезпечнішим в області](/dist-assets/images/cap.jpg)
Населені пункти Новоград-Волинського району можуть стати найбезпечнішими в області, адже кожна громада буде обладнана вуличним відеоспостереженням та створять добровільні муніципальні варти та пожежні бригади.
У рамках проекту «Безпечне місто» Новоград-Волинський район може стати найбезпечнішим в області. Так місто Новоград-Волинський та навколишні громади разом із Інститутом громадянського суспільства працюють на цим проектом. Поки що напрацьовують план дій, а далі подаватимуть на секторальну підтримку на гранти Європейського Союзу.
Про це розповів заступник голови Брониківської ОТГ Василь Осадчук. «Безпечне місто» – це нові стандарти безпеки на території громади. У Брониківській ОТГ в рамках цього проекту створять Центр безпеки, забезпечать систему відеоспостереження по всій території громади, напрацюють механізми роботи муніципальних громад та добровільних пожежних дружин», – зазначає Василь Осадчук.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
11:58, 19 липня
00:50, 15 липня
16:26, 22 липня
7
16:29, Вчора
151
16:26, 22 липня
12
live comments feed...