• Головна
  • 25-річчя святкує Ліцей №11 міста Новограда-Волинського (ФОТО)
19:47, 11 травня 2019 р.

25-річчя святкує Ліцей №11 міста Новограда-Волинського (ФОТО)

25-річчя святкує Ліцей №11 міста Новограда-Волинського (ФОТО)

«25 років… Від школи до ліцею.

Чверть століття! Шлях від школи до ліцею!Шлях, на якому чудові традиції, знакові події, чисельні досягнення, відомі імена, людські долі!".

Все починалося 1994 року, коли в Новограді-Волинському будували житло для військовослужбовців, а разом - у мікрорайоні названим "Болгарбуд": школу, дитячий садок, та ще цілий ряд установ соціального призначення. Будували іноземці - німецькі та болгарські спеціалісти. Вже тоді, 12 квітня, у день відкриття нової школи з'явилось велике бажання  на її базі створити в перспективі заклад освіти ХХІ століття,  з новою прогресивною філософією та відповідним змістом навчання.

Але спершу обживали нову школу, формували педагогічний і учнівський колектив, створювали навчально-матеріальну базу, вирішували безліч організаційних питань.

За 25 років школа пройшла декілька етапів реформування. Один з них відбувся у 1999 році шляхом реорганізації середньої школи в спеціалізовану з поглибленим вивченням англійської мови.

А з відкриттям колегіуму 1 вересня 2003 року розпочався літопис нової шкільної ери, пріоритетним напрямком якої є виховання та розвиток здібних і обдарованих дітей з метою створення інтелектуального, науково-освітнього потенціалу України. Колегіум забезпечує базову підготовку  за філологічно-філософськими профілями навчання.

Влітку 2018 заклад перейменовано в Новоград-Волинський ліцей № 11. Серед учнів та випускників школи є переможці міських, обласних, всеукраїнських олімпіад, конкурсів, спортивних змагань.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Новоград-Волинський #ліцей
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...