• Головна
  • Баранівський лісгосп – серед переможців конкурсу „Краще підприємство галузі в сфері безпеки та гігієни праці”
17:19, 13 травня 2019 р.

Баранівський лісгосп – серед переможців конкурсу „Краще підприємство галузі в сфері безпеки та гігієни праці”

Cьогодні в Києві оголошено переможців огляду-конкурсу „Краще підприємство галузі в сфері безпеки та гігієни праці”.  Відповідну відзнаку вручено  і Анатолію Остудімову,  керівнику державного  підприємства «Баранівське лісомисливське господарство». З 13 по 15 травня 2019 року в Києві та області проходить  І Міжнародна конференція «Безпека та гігієна праці в лісовому господарстві: проблеми та перспективи впровадження управління ризиками на підприємстві». 

Баранівський лісгосп – серед переможців конкурсу „Краще підприємство галузі в сфері безпеки та гігієни праці”, фото-1

Це перша подія такого рівня в лісовій галузі країни, яка залучає до участі провідних експертів з України та Європи для розробки найбільш оптимальних шляхів вирішення найактуальніших питань галузі в сфері безпеки праці. Нові підходи, методи та інструменти розвитку систем безпеки праці на підприємствах стануть основою для розвитку позитивних змін в лісовій галузі. Організатори Конференції – журнал «Охорона праці» та Державне агентство лісових ресурсів України.

Баранівський лісгосп – серед переможців конкурсу „Краще підприємство галузі в сфері безпеки та гігієни праці”, фото-2

В рамках підготовки до Конференції  і відбувся огляд-конкурс на присвоєння звання „Краще підприємство галузі в сфері безпеки та гігієни праці”.  Серед представників усіх обласних управлінь України державне підприємство «Баранівське лісомисливське господарство» вибороло ІІІ місце, адже система управління охороною праці та ризиками в цьому лісгоспі організована з  урахуванням вимог міжнародних стандартів і сучасних вимог до промислової безпеки.

Наталія Горай, прес-служба Житомирського ОУЛМГ

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...