• У Новограді-Волинському відбулась першість міста з швидких шахів серед команд підприємств
10:30, 14 травня 2019 р.

12 травня 2019 року за сприянням, управління у справах сім'ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради та міського Центру фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" в Гарнізонному Будинку офіцерів відбулась відкрита командна першість міста Новограда – Волинського з швидких шахів серед команд підприємств, організацій та установ міста.

Результати змагань:

Перше місце здобула команда підприємства «Рубін», друге місце виборола команда «Cersanit», третє місце посіла команда «міськ рай ТМО».

Переможці змагань були нагороджені грамотами, медалями та пам’ятними подарунками від управління у справах сім‘ї, молоді,фізичної культури та спорту міської ради міського Центру фізичного здоров‘я населення «Спорт для всіх».