Новоград-Волинщина страждає від стихії

Новоград-Волинщина страждає від стихії

Злива, град, сильний вітер та навіть смерч атакують Новоград-Волинський район. Збитків які нанесла стихія всім господарським угіддям неможливо навіть точно підрахувати. Тільки в Пилиповицькій сільській раді сума збитків, нанесених бурею складає близько 660 тис.грн. 

Тривалі дощі та зливи підтопили безліч подвір’їв та будинків по всьому району. Піщівська та Пиливицька сільські ради оголосили надзвичайну ситуацію об’єктового рівня в постраждалих населених пунктах.

Новоград-Волинська райдержадміністрація продовжує надавати допомогу мешканцям району, щоб не залишати їх наодинці в біді. Пилиповицька громада отримала з матеріального резервного фонду районного бюджету 500 листів шиферу та шиферні цвяхи. Відділ освіти райдержадміністрації отримав 40 листів шиферу на ремонт котельні Великомолодьківської школи. Сільська рада вже виділила 68 тис.грн, районною та обласною адміністрацією, готуються матеріали з надання фінансової допомоги постраждалим. У зв’язку з найбільшими втратами на території села Пилиповичів та Анети ( постраждали 55 домогосподарств) сільська рада відкрила благодійний рахунок р/р 31556367244680 МФО 820172 ЄДРПО 04344009 Код Доходу 25020200 «Для надання матеріальної допомоги постраждалим внаслідок стихійного лиха жителям Пилиповицької сільської ради» з надією на допомогу всіх небайдужих. 

Дамбу на річці Титиж, що в селі Жеребилівка Пищівської громади розмив великий потік води, який зруйнував декілька мостів та затопив велику територію. Аби якнайшвидше відбудувати мости та затоплені дороги, районна державна адміністрація звернулася до управління дорожнього будівництва та інфраструктури ОДА, до компетенції якого належить їх відновлення. Також наразі ведеться діалог з усіма підприємцями та промисловими підприємствами району з приводу благодійного пожертвування. Не дивлячись на те, що погодні умови не змінюються, за даними метеостанцій рівень води в річках хоч і повільно, та знижується.

Відділ організаційно-інформаційної роботи РДА

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі