• Головна
  • «Зірочки з Новограда-Волинського засвітилися» на Всеукраїнському фестивалі
14:30, 30 травня 2019 р.
Надійне джерело

«Зірочки з Новограда-Волинського засвітилися» на Всеукраїнському фестивалі

«Зірочки з Новограда-Волинського засвітилися» на Всеукраїнському фестивалі
Конкурсанти змагалися у різних номінаціях: вокал, гра на музичних інструментах, хореографія, оригінальний жанр, акторська майстерність та вікових категоріях: до 6 років; 7-10 років; 11-15 років; 16-24 років.
Цьогоріч конкурс «Зірочко, засвітись!» відбувся вп’яте і вийшов за межі області – приймав учасників з усієї України. Загалом понад 500 юних талантів взяли участь у відбірковому турі, що проходив дистанційно: заявки та відео з виступами журі отримало від юних талантів з усіх куточків України.
Наймолодшому учаснику дистанційного кастингу - 4 роки. Відкриття фестивалю та другий етап конкурсу стартував 23 травня у приміщенні Житомирської обласної філармонії ім.С.Ріхтера, а 24 травня у Житомирському академічному українському музично-драматичному театрі імені Івана Кочерги нагородили переможців та відбувся гала-концерт. Переможці отримали іменні Кубки фестивалю, дипломи, медалі та подарунки.
Гран-прі конкурсу «Зірочко, засвітись!» та грошовий сертифікат на 5000 гривень здобули юні артисти циркового гуртка «Крипиш», м. Рубіжне Луганської області, керівник – Трофімова Світлана Олександрівна.
Серед переможниць дві дівчини з Новограда-Волинського (див. нижче).
Переможці конкурсу «Зірочко, засвітись!» 2019 року:
ВОКАЛ
вікова категорія до 6 років
• Мищик Аліна, Баранівська школа мистецтв – ІІ місце
вікова категорія 7-10 років
• Фесько Артем, Попільнянська дитяча музична школа - І місце,
• Татарчук Єва, Попільнянська дитяча музична школа – ІІ місце,
• Кіндалюк Олександра, Житомирська музична школа №1 імені Б.М.Лятошинського – ІІІ місце.
вікова категорія 11-15 років
• Зразковий фольклорний гурт «Веретенце», смт Червоне - І місце,
• Мінгалєєва Наталія, Новоград-Волинська школа мистецтв - І місце (народна пісня),
• Сердюк Ілона, м. Лисичанськ – І місце (естрадний вокал),
• Головата Анастасія, Вокальна Академiя Олександра Пономарьова – ІІ місце (естрадний вокал),
• Поплавський Микола, м.Житомир – ІІ місце (академічний вокал),
• Вокальний ансамбль «Ейс», Баранівська школа мистецтв - ІІІ місце,
• Мігей Анна, Баранівська школа мистецтв – ІІІ місце,
• Тронов Іван, м. Лисичанськ – ІІ місце.
вікова категорія 16-24 років
• Руда Марія, м. Житомир – І місце.
ОРИГІНАЛЬНИЙ ЖАНР
вікова категорія 7-10 років
• «Жанр», зразковий гурток циркового мистецтва, м. Бердичів – І місце
вікова категорія 11-15  років
• Цирковий гурток «Крипиш», м. Рубіжне Луганської області - І місце,
• «Жанр», зразковий гурток циркового мистецтва, м. Бердичів – ІІ місце,
• Цирковий гурток «Кристал», м. Рубіжне Луганської області - ІІІ місце.
вікова категорія змішана
• Театру мод «Етно-фешен шоу Інанна», м. Житомир ЦТДІМ – І місце,
• Цирковий гурток «Кристал», м. Рубіжне Луганської області - І місце,
• Цирковий гурток «Крипиш», м. Рубіжне Луганської області - ІІ місце.
ІНСТРУМЕНТАЛЬНИЙ ЖАНР
вікова категорія 11-15  років
• «Гучок», Попільнянська музична школа - І місце,
• Іськова Вікторія, Бердичівська музична школа – І місце,
• Благодир Юлія, Новоград-Волинська школа мистецтв – ІІІ місце
АКТОРСЬКА МАЙСТЕРНІСТЬ (СПЕКТАКЛІ І ЧИТАННЯ)
вікова категорія 7-10 років
• Покрасова Анна, м. Житомир – І місце
вікова категорія 11-15  років
• Чумак Вікторія, смт. Миропіль Житомирської області – І місце
вікова категорія 16-24 роки
• Шмарко Наталія, Інститут культури і мистецтв Луганського національного університету імені Тараса Шевченка – І місце
вікова категорія змішана
• Дитяча театральна студія «Феєрія», смт Хорошів Житомирської області – І місце
ХОРЕОГРАФІЯ
вікова категорія 7-10 років
• Хореографічний колектив «Фієста», Житомирський екологічний ліцей №24 – І місце (класичний танець),
• Народний художній колектив спортивного-бального танцю «Ритм», ЦТДІМ м. Житомир – І місце (бальна хореографія),
• Зразковий хореографічний колектив «КОЛОРИТ», смт.Пулини Житомирської області – І місце,
• Гурток «Спортивний танець», ЦДЮТ м. Овруч - ІІІ місце.
вікова категорія 11-15 років
• Зразковий аматорський хореографічний колектив «Вікторія», с. Піски – І місце (народний танець),
• Народний художній колектив спортивного-бального танцю «Ритм», ЦТДІМ м. Житомир – І місце (бальна хореографія),
• Хореографічний колектив «Фієста», Житомирський екологічний ліцей №24 – І місце (народна хореографія)
вікова категорія змішана
• Зразковий хореографічний колектив «КОЛОРИТ», смт.Пулини Житомирської області – І місце
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Новоград
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...