• Головна
  • 117 медалей вибороли юні звягельчанки на Всеукраїнському фестивалі зі східного танцю «Перлина Сходу – 2019»
14:05, 31 травня 2019 р.

117 медалей вибороли юні звягельчанки на Всеукраїнському фестивалі зі східного танцю «Перлина Сходу – 2019»

117 медалей вибороли юні звягельчанки на Всеукраїнському фестивалі зі східного танцю «Перлина Сходу – 2019»

Нещодавно у Вінниці відбувся Всеукраїнський фестиваль зі східного танцю «Перлина Сходу – 2019». Новоград-Волинський представляла студія «Есін» (керівник Надія Машковська).

Загалом на конкурс поїхало 30 учениць студії «Есін». Всі вони успішно виступили і повернулися додому з великою кількістю нагород.

Серед найменших дівчат (5-7 років) три срібні медалі за виступи соло та імпровізацію отримала Маргарита Боришкевич, дві срібні медалі – Уляна Гуменюк, три бронзові – Єлизавета Галаш. Аліна Кусик виборола золото за індійський танець, дві срібні медалі за імпровізацію, бронзу – за номер шоу, а також зайняла п’яте та шосте місце за інші стилі східного танцю.

Серед дівчат 8-9 років із золотом та сріблом вітаємо Марту Голумбієвську. Аріна Іваніщак виграла дві срібні та бронзову медаль. Антоніна Ковальська виборола золото та бронзу. Анастасія Кусик отримала золоту, срібну, три бронзові медалі, а також дипломи за четверте, п’яте та сьоме місця за різні танцювальні стилі серед великої кількості учасників. Катерина Кучтова посіла перше місце серед виконавців класики, та третє – за сучасний східний танець. Маргарита Малік отримала золоту та срібну медалі, а також диплом за четверте місце. Юлія Мелентьєва виграла перші місця аж в трьох категоріях, а в одній зайняла восьме. Анастасія Миронюк заробила три бронзові медалі, Анна Нестеренко – одну бронзову та дві срібні, Марія Нікончик – три бронзові, Каріна Салко – дві бронзові та одну срібну. Дар’я Фещенко виграла срібло та бронзу, Ілона Янчук – срібло і золото, а Соломія Хомеча – бронзу і диплом за п’яте місце.

Серед дівчат віком 10-11 років, золоту, срібну та бронзову медаль отримала Анна Нікончик. Вікторія Оверчук виграла срібло за свій шоу-номер, а також отримала дипломи за четверте, п’яте та дев’яте місце. Абсолютним переможцем цього фестивалю стала Марія Машковська, яка виграла п’ять золотих медалей у всіх категоріях, у яких змагалась.

Серед старших дівчат віком 12-15 років з перемогами ми вітаємо Дарину Бугайчук, яка отримала чотири золоті медалі та диплом за сьоме місце. Марія Голумбієвська виграла золото та бронзу. Сніжана Процюк виборола дві срібні, одну бронзову та одну золоту медаль. Вероніка Шевчук виграла два срібла та три золота за свої виступи. Серед дорослих із першим місцем вітаємо Інну Сукач, а з двома першими місцями - Галину Вітренко.

Багато перемог є у нас і серед дуетів. Дуети Анни та Марії Нікончик, Аліни та Анастасії Кусик, Юлії Мелентьєвої та Інни Сукач, Дарини Бугайчук та Сніжани Процюк та дует Анастасії Березіної і Катерини Олександрук отримали перші місця у своїх категоріях, а срібло виграв дует Юлії Мелентьєвої та Марії Машковської.

Крім того, тріо дівчат – Марти Голумбієвської, Катерини Кучтової та Ілони Янчук – теж отримав золото. Перше місце зайняла група у складі: Анастасія Березіна, Анастасія Арсенюк, Катерина Олександрук, Марія Голумбієвська та Маргарита Малік. Переможцями серед молодших дівчат стала група у складі: Маргарита Боришкевич, Єлизавета Галаш, Дар’я Фещенко, Аріна Іваніщак, Аліна Кусик, Уляна Гуменюк, Соломія Хомеча, Каріна Салко та Анастасія Миронюк. А серед команд «формейшн» перше місце зайняла група у складі: Антоніна Ковальська, Анастасія Кусик, Марія Машковська, Юлія Мелентьєва, Анна Нестеренко, Анна Нікончик, Марія Ніикончик, Вікторія Оверчук, Валерія Полищук, Сніжана Процюк.

Загалом наші дівчата отримали за виступи соло і дуети 42 золоті медалі, 27 срібних, 24 бронзові, 4 дипломи за 4-те місце, 4 дипломи за 5-те місце, 1 диплом за 6-е місце, 2 дипломи за 7-е місце, 1 диплом за 8-е місце, 1 диплом за 9-е місце, а також 24 золоті медалі за перші місця за виступи у групах.

Крім того, організатори конкурсу відзначили значні успіхи Новоград-Волинської студії «Есін» та нагородили керівника студії, Надію Машковську, золотим кубком за значний внесок у розвиток хореографічного мистецтва та естетичного виховання молоді.

Вітаємо всіх учениць студії, а також їх батьків з перемогами. Батькам дякуємо за підтримку у підготовці до гарних виступів, за відповідальне ставлення та за допомогу на змаганнях.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...