• Головна
  • Новоградський дитячий будинок сімейного типу отримав "зелені технології"
16:13, 3 червня 2019 р.

Новоградський дитячий будинок сімейного типу отримав "зелені технології"

Новоградський дитячий будинок сімейного типу отримав "зелені технології"

У результаті співпраці Новоград-Волинської міської об’єднаної територіальної громади з громадською організацією «Екоклуб», м. Рівне у дитячому будинку сімейного типу на базі родини Щавлінських, що мешкають на вулиці Переяславська, 25 встановлено полікристалічні сонячні панелі і бойлер. Постачальником сонячних модулів та бойлера стало ТОВ «Екотех Україна», панелі встановили на даху, а бойлер облаштували на другому поверсі будівлі. 50% коштів на виготовлення та встановлення установки були надані німецькими партнерами Екоклубу – Women Engage a Common Future, інші 50% – гроші Новоград-Волинської міської ОТГ. 


Очікується, що завдяки реалізації проекту будуть заощаджуватися витрати на енергоносії в будинку, де мешкає родина. У цьому є не тільки соціальна складова, а і просвітницька мета, а саме заохочення маленьких мешканців будинку до використання альтернативних джерел енергії та ощадного використання енергетичних ресурсів у майбутньому.


Як зазначила Жанна Щавлінська: «Сонце дарує нам величезну кількість енергії. Необхідно правильно зібрати та використати її. Завдання батьків заохотити та прищепити своїм дітям енергоефективний спосіб життя подаючи їм власний приклад». 


Енергоефективність та енергозбереження є стратегічними напрямками розвитку Новоград-Волинської міської ОТГ. Роль альтернативних джерел енергії тут неможливо переоцінити. Це не лише, економія коштів на енерговитрати, а й величезна користь для довкілля, клімату. Новоград-Волинська міська рада і надалі націлена шукати, запроваджувати, підтримувати альтернативні методи заощадження енергоресурсів.

Відділ підтримки муніципальних ініціатив
і інвестицій, підприємницької діяльності, 
економічного аналізу та планування міської ради

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...