![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
13:56, 5 червня 2019 р.
Новоградського злодія затримали на Київщині
![Новоградського злодія затримали на Київщині Новоградського злодія затримали на Київщині](/dist-assets/images/cap.jpg)
Патрульний поліцейський у свій вихідний допоміг жебраку дістатися додому. Виявилось, що це злочинець, який перебуває у розшуку.
Поліцейський близько 20 години йшов додому після тренування у спортивному залі. На вулиці Павлюченка в Білій Церкві, побачив громадянина. Він стояв із табличкою "Допоможіть доїхати додому".
Жебрак запевняв чоловіка, що у нього вкрали телефон та гаманець. Як пізніше виявилось, що потерпілий-це злодій, що тиждень переховується на вокзалі від правоохоронців. Він украв майно та розшукується Новоград-Волинським відділом поліції в Житомирській області, повідомляють у Патрульній поліції Білої Церкви.
Чоловіка доставили до Білоцерківського відділку поліції.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
13:19, 13 липня
10:06, 19 липня
51
live comments feed...