Дивовижне поруч: Виставка екзотичних і хижих рослин в фотографіях в Новограді-Волинському

Виставка
Виставка

11 червня 2019 року в міському Палаці культури імені Лесі Українки в Новограді-Волинському відкрилася виставка екзотичних і хижих рослин .

Виставка з приватної колекції налічує близько 50 видів різних хижих рослин розміщених на 3 великих стелажах в кількості близько 300 горщиків. Найпоширеніші хижаки це сарраценія, венерина мухоловка і різні види росянок.

Дивовижне поруч: Виставка екзотичних і хижих рослин в фотографіях в Новограді-Волинському, фото-1 Дивовижне поруч: Виставка екзотичних і хижих рослин в фотографіях в Новограді-Волинському, фото-2 Дивовижне поруч: Виставка екзотичних і хижих рослин в фотографіях в Новограді-Волинському, фото-3 Дивовижне поруч: Виставка екзотичних і хижих рослин в фотографіях в Новограді-Волинському, фото-4 Дивовижне поруч: Виставка екзотичних і хижих рослин в фотографіях в Новограді-Волинському, фото-5 Дивовижне поруч: Виставка екзотичних і хижих рослин в фотографіях в Новограді-Волинському, фото-6 Дивовижне поруч: Виставка екзотичних і хижих рослин в фотографіях в Новограді-Волинському, фото-7 Дивовижне поруч: Виставка екзотичних і хижих рослин в фотографіях в Новограді-Волинському, фото-8 Дивовижне поруч: Виставка екзотичних і хижих рослин в фотографіях в Новограді-Волинському, фото-9

Ескурсовод виставки так розповідає про своїх підопічних:

"В основному рослини привезені з-за кордону. Багато рослин ендеміки, тобто ростуть в певній галузі і ніде більше в світі. Багато з рослин внесені в червону книгу. Якщо говорити про саррацении, тобто природники і непріроднікі, є гібридні сорти. В природі вони ростуть на півночі США і півдні Канади. Це все комахоїдні. Росянки, їх в колекції близько 10 видів. Харчуються вони дуже цікаво, вони покриті росою, комаха прилітає попити водички, а ця роса схожа на густий липуча клей, тому прилетіли, попили, і вже ніхто нікуди полетіти не може. Жірянка це теж хижа рослина, це все бразильські сорти. Схема та ж, комахи сідають, приклеюються, і вже не можуть злетіти. Сарраценія приваблює комах нектарчіком, його лише трохи знаходиться на краю листя, він дуже цікавий, нектар ледь чутний на запах, але в ньому є п'янкі речовини, поїдаючи які комаха втрачає орієнтацію і рівновагу, і падає в колбу рослини. В основному більшість рослин це жителі тропіків і субтропіків, і лише деякі види росянок мешкають в помірному кліматі. Термін життя рослин становить в середньому 3-7 років, і за цей час рослини встигають поцвесті і дати насіння. Крім цього, на виставці представлені гігантські павуки-птахоїди з усього світу, водні та сухопутні черепахи, граційні яскраві змії, незвичайні ящірки, цікаві жаби, комахи, молюски та багато інших експонатів".

Дивовижне поруч: Виставка екзотичних і хижих рослин в фотографіях в Новограді-Волинському, фото-10 Дивовижне поруч: Виставка екзотичних і хижих рослин в фотографіях в Новограді-Волинському, фото-11 Дивовижне поруч: Виставка екзотичних і хижих рослин в фотографіях в Новограді-Волинському, фото-12 Дивовижне поруч: Виставка екзотичних і хижих рослин в фотографіях в Новограді-Волинському, фото-13 Дивовижне поруч: Виставка екзотичних і хижих рослин в фотографіях в Новограді-Волинському, фото-14 Дивовижне поруч: Виставка екзотичних і хижих рослин в фотографіях в Новограді-Волинському, фото-15 Дивовижне поруч: Виставка екзотичних і хижих рослин в фотографіях в Новограді-Волинському, фото-16 Дивовижне поруч: Виставка екзотичних і хижих рослин в фотографіях в Новограді-Волинському, фото-17 Дивовижне поруч: Виставка екзотичних і хижих рослин в фотографіях в Новограді-Волинському, фото-18 Дивовижне поруч: Виставка екзотичних і хижих рослин в фотографіях в Новограді-Волинському, фото-19 Дивовижне поруч: Виставка екзотичних і хижих рослин в фотографіях в Новограді-Волинському, фото-20

Подивитися на рослини прийшли відвідувачі з дітьми, люди робили фотографії та ділилися відеороликами з друзями. Виставка ж триватиме до 20 червня і працює щодня.

Новоград-Волинський виставка рослини хижаки
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі