![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
13:58, 12 червня 2019 р.
Надійне джерело
Уродженка Новоград-Волинщини виборола срібло на чемпіонаті Європи з боротьби
![Анастасія Лавренчук Анастасія Лавренчук](/dist-assets/images/cap.jpg)
Анастасія Лавренчук
Завершився в іспанському місті Понтеведрі юніорський чемпіонат Європи, українські спортсмени в трьох видах боротьби завоювали 13 нагород (1 золоту, 4 срібні та 8 бронзових). Серед призерів й наша землячка Анастасія Лавренчук
Срібло в дівочих баталіях завоювала Анастасія Лавренчук (до 65 кг) з Новоград-Волинського Житомирської області, де її опікує наставник Сергій Мельник. Вона теж дуже хвацько розпочала виступ у Понтеведрі, клав на лопатки Олену Еспозіто з Італії і в півфіналі венгерку Ноемі Сабадош. Причому останній Лавренчук помстилася за поразку в сутичці за бронзу на недавньому молодіжній першості континенту. Кинула Анастасія виклик у фіналі бувалій польці Вікторії Чолуй, заробила 3 бали, але суперниця все ж набрала на два більше.
Ну що ж, вітаємо Анастасію! Бажаємо сили та наснаги в звершені нових перемог!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
13:19, 13 липня
live comments feed...