Людина - не товар: У Новограді-Волинському проводяться профілактичні заходи

19 червня 2019 року на базі Новоград-Волинського міського центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, спільно з міським центром зайнятості, Новоград-Волинським міськрайонним відділом філії ДУ «Центр пробації» у Житомирській області для молодих людей, які перебувають у конфлікті із законом, проведена бесіда на тему «Запобігання торгівлі людьми».

Зустріч запланована з метою підвищення обізнаності населення про всі негативні наслідки неофіційного працевлаштування. Представник міського центру зайнятості Чаюк Н.Д. висвітлила питання легалізації трудових відносин, які на сьогодні є надзвичайно актуальними, адже цифри неофіційних працівників є досить високими. Наталія Дмитрівна наголосила, що неофіційний найманий працівник власноруч позбавляє себе права на зарахування періоду роботи до страхового стажу, згідно з яким обчислюються пенсія, матеріальна допомога у разі настання безробіття, а також компенсації тимчасової непрацездатності та закликала всіх учасників бути відповідальними та добросовісними в першу чергу перед собою, суспільством та державою.


Провідний фахівець із соціальної роботи Бугаревич О.Ю. ознайомила осіб, які перебувають у конфлікті із законом, із переліком послуг, які надаються Новоград-Волинським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та представила для перегляду документальний фільм «Життя на продаж».


Учасники заходу були досить активними, найпоширеніші питання, які виникали у осіб зазначеної категорії, – це порядок постановки на облік, можливість навчання, професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації безробітних за направлення служби зайнятості, пріоритети легальної зайнятості, види шахрайства при працевлаштуванні. Також кожному з учасників було роздано інформаційні матеріали.

Новоград-Волинський
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі