У Новограді-Волинському відбувся конкурс краси "Принцеси Звягеля" (ФОТО, ВІДЕО)

Конкурс краси "Принцеси Звягеля"
Конкурс краси "Принцеси Звягеля"

19 червня 2019 року в місті Новограді-Волинському у великій залі міського палацу культури ім. Лесі Українки відбувся конкурс краси "Принцеси Звягеля". Для юних учасниць це свято краси було звітним, оскільки виступу передували місяці підготовки та тренувань в дитячій модельній школі «Art talent studio».

За цей час у модельній школі дівчата опановували основи дефіле, хореографії, акторської майстерності. Загалом на сцені учасниці поставили чотири номери: презентаційний, два танцювальні та вихід у вечірніх сукнях. Між їх виступами свою хореографічну вправність демонстрували місцеві й колективи.

У Новограді-Волинському відбувся конкурс краси "Принцеси Звягеля" (ФОТО, ВІДЕО), фото-1 У Новограді-Волинському відбувся конкурс краси "Принцеси Звягеля" (ФОТО, ВІДЕО), фото-2 У Новограді-Волинському відбувся конкурс краси "Принцеси Звягеля" (ФОТО, ВІДЕО), фото-3 У Новограді-Волинському відбувся конкурс краси "Принцеси Звягеля" (ФОТО, ВІДЕО), фото-4 У Новограді-Волинському відбувся конкурс краси "Принцеси Звягеля" (ФОТО, ВІДЕО), фото-5 У Новограді-Волинському відбувся конкурс краси "Принцеси Звягеля" (ФОТО, ВІДЕО), фото-6 У Новограді-Волинському відбувся конкурс краси "Принцеси Звягеля" (ФОТО, ВІДЕО), фото-7 У Новограді-Волинському відбувся конкурс краси "Принцеси Звягеля" (ФОТО, ВІДЕО), фото-8 У Новограді-Волинському відбувся конкурс краси "Принцеси Звягеля" (ФОТО, ВІДЕО), фото-9 У Новограді-Волинському відбувся конкурс краси "Принцеси Звягеля" (ФОТО, ВІДЕО), фото-10 У Новограді-Волинському відбувся конкурс краси "Принцеси Звягеля" (ФОТО, ВІДЕО), фото-11

Щодо результатів, виокремлювати нікого не будемо. Кожна з учасниць отримала свою номінацію та подарунки. Найголовніше, що кожна з дівчат стала на крок ближче до своєї мрії, адже кожна з них мріє повернутися на подіум як професійна модель.

ВІДЕО:

Новоград-Волинський Конкурс краси "Принцеси Звягеля"
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі