Це взагалі "прелєсть": Новоград-волинці про відновлений міст через річку Смолка

Міст через річку Смолка
Міст через річку Смолка

У травні 2019 року Новоград-Волинщиною пройшла стихія, яка завдала значних майнових збитків. Були знесені буревієм дахи будинків, люди також зазнавали підтоплення своїх осель.

Місцеві річки Случ та її притока Смолка вийшли з берегів. Один з мостів через річку Смолку був розмитий та знесений течією. Частина людей мікрорайону "Смолка" лишилися відрізаними від міста та стали терпіти значні незручності.

І ось, 20 червня 2019 року міст через річку Смолка був відновлений.

Це взагалі "прелєсть": Новоград-волинці про відновлений міст через річку Смолка, фото-1 Це взагалі "прелєсть": Новоград-волинці про відновлений міст через річку Смолка, фото-2 Це взагалі "прелєсть": Новоград-волинці про відновлений міст через річку Смолка, фото-3 Це взагалі "прелєсть": Новоград-волинці про відновлений міст через річку Смолка, фото-4 Це взагалі "прелєсть": Новоград-волинці про відновлений міст через річку Смолка, фото-5

Ми вирішили розпитати в людей, що в їх житті значить відновлення мосту.

Неподалік, знаходиться будинок пана Миколи, який проживає по вулиці Плетінка (колишньої Колгоспної). Літній чоловік зазначив, що раніше міст у цьому місці був, місяць тому була повінь і міст знесло водою. А вчора бригада робітників з краном, розпочавши роботу зранку, до вечора вже закінчили. Дуже радий, що зробили міст, бо приходилося йди далеко через інший поруч з інкубатором.

Це взагалі "прелєсть": Новоград-волинці про відновлений міст через річку Смолка, фото-6

Переживали, коли цей міст зроблять. Нарешті зробили, це взагалі "прелєсть" - додає пан Микола.

До розмови долучається його сусідка пані Валентина Григорівна, яка повідомила про місяць поневірянь. Адже їй доводилося, часом із дітьми, ризикуючи життям, переходити річку вбрід. А добиратися з міста додому приходилося долаючи по кілька лишніх кілометрів.

Слід зазначити, що ні пан Микола, ні пані Валентина не знали хто відновив для них міст.

Потрібну інформацію знайшли в соцмережах. Як виявилося, вказаний міст був відновлений за сприянням депутата Житомирської обласної ради Віктора Мельника, про що повідомляється в його депутатській групі у Фейсбук. Зокрема, до нього з відповідним зверненням зверталися мешканці вулиць Плетенка, Штепіна, Південна, Берегова, Смолківська та Ціолковського.

Це взагалі "прелєсть": Новоград-волинці про відновлений міст через річку Смолка, фото-7 Це взагалі "прелєсть": Новоград-волинці про відновлений міст через річку Смолка, фото-8 Це взагалі "прелєсть": Новоград-волинці про відновлений міст через річку Смолка, фото-9 Це взагалі "прелєсть": Новоград-волинці про відновлений міст через річку Смолка, фото-10 Це взагалі "прелєсть": Новоград-волинці про відновлений міст через річку Смолка, фото-11

Не обійшлося й без доволі кумедної ситуації. Звернули увагу на те, що поруч з вказаним мостом чоловік прибирає сміття. Як виявилося, він приїхав до тещі з Мурманську, де зараз +2 градусів тепла. І вражений красою берегів річки Смолка, вирішив поприбирати сміття, яке кидають собі під ноги далеко не туристи. А деякі несвідомі місцеві "аборигени".

Це взагалі "прелєсть": Новоград-волинці про відновлений міст через річку Смолка, фото-12
Новоград-Волинський Смолка міст річка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі