• Головна
  • Броницька Гута приєднується до Городницької ОТГ Новоград-Волинського району
13:08, 26 червня 2019 р.

Броницька Гута приєднується до Городницької ОТГ Новоград-Волинського району

Село Броницька Гута 30 червня обиратиме трьох депутатів на довиборах у процесі приєднання до Городницької громади. Фахівці Житомирського Центру розвитку місцевого самоврядування Програми «U-LEAD з Європою» надають методичну та консультативну допомогу громадам для проходження етапу реорганізації колишньої сільської ради, виконання бюджету та фінансування програм ефективно.

«Після приєднання потрібно буде завершувати виконання бюджету Броницькогутянської сільської ради, має відбутись перехід закладів освіти на управління Городницької громади й ще чимало процесів, які потрібно пройти швидко та не наробити помилок», - розповідає Сергій Продоус, радник з місцевих фінансів Житомирського Центру.

Броницька Гута приєднується до Городницької ОТГ Новоград-Волинського району, фото-1

Протягом минулого тижня відбулась низка консультацій фахівців Житомирського Центру для працівників Городницької селищної ради. Зокрема, Сергій Продоус та Сергій Романович, радник з децентралізації, вже відпрацювали із командою громади.

«Реорганізація сільської ради, інвентаризація майна, переведення працівників, внесення змін до організаційно-штатної структури – це питання які потребують чітких рішень. Громади об’єднують свої ресурси, а ми маємо відпрацювати технічні питання, аби якість роботи влади зросла», - наголошує Іван Онищук, голова Городницької селищної ради.

Нагадаємо, що 30 червня відбудуться перші вибори у двох ОТГ Житомирської області Харитонівській та Стріївській, а також довибори у низці інших ОТГ регіону.

Броницька Гута приєднується до Городницької ОТГ Новоград-Волинського району, фото-2
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...