![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
12:07, 1 липня 2019 р.
Шаховий турнір «Леся Гранд Фест» відбувся у Новограді-Волинському
![Шаховий турнір Шаховий турнір](/dist-assets/images/cap.jpg)
Шаховий турнір
Шаховий турнір «Lesia Grand Fest» відбувся в Новоград-Волинську 30 червня 2019 року. Він зібрав 23 учасника з Харкова, Житомира, Малина, Старокостянтинова (Хмельницька область) та міста Новограда-Волинського. Серед учасників 1 міжнародний майстер, 5 кандидатів в майстри спорту, шахісти 1-го та 2-го розрядів.
Учасники змагалися за швейцарською системою в 7 турів. Правила шахів ФІДЕ. Контроль часу 10 хв. + 5 сек. на хід кожному учаснику починаючи з першого.
Кращим виявився КМС Трохимишин Сергій (м. Житомир), який набрав 6 очок з 7 можливих. Другим став КМС Охріменко Сергій (м. Житомир), який набрав 5,5 очок з 7 можливих. Третім став міжнародний майстер Ревуцький Володимир (м. Житомир), який набрав 5 очок з 7 можливих.
Кращими серед ветеранів став Савіцький Святослав з м. Житомира.
Кращим серед представників м. Новоград-Волинський став Лаговський Віктор.
Кращою серед дітей до 12 років стала Макєєва Анжеліка з м. Новоград-Волинський.
Організатори турніру - ГО «Федерація шахів Житомирської області» і ГО «Фундація Широкопояс». Турнір відбувався за підтримки Новоград-Волинського міського шахово-шашкового клубу.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
19:42, 24 липня
3
15:49, Вчора
29
16:26, 22 липня
31
live comments feed...