Як спрацювало Новоград-Волинське управління водного господарства в 1-му півріччі 2019 року

Як спрацювало Новоград-Волинське управління водного господарства в 1-му півріччі 2019 року, Ірина Сукач

За I півріччя 2019 року працівниками Новоград-Волинського МУВГ було відремонтовано 67 гідротехнічних споруд (що складає 93% до річного плану). Проведено окошування каналів м/г мережі на площі 372 гаВиконано комплекс робіт з інформаційного та естетичного оформлення банера на ДГД с.Камяний Майдан.

Завдяки своєчасному проведенню робіт по догляду за осушеними землями, в меліоративних мережах протягом вегетаційного періоду підтримувався оптимальний рівень води.

Як спрацювало Новоград-Волинське управління водного господарства в 1-му півріччі 2019 року, фото-1 Як спрацювало Новоград-Волинське управління водного господарства в 1-му півріччі 2019 року, фото-2 Як спрацювало Новоград-Волинське управління водного господарства в 1-му півріччі 2019 року, фото-3

Довідково: Новоград-Волинського МУВГ здійснює організацію планового і раціонального водокористування, а також експлуатацію, догляд і утримання міжгосподарських водогосподарських об'єктів, захисних гідротехнічних споруд, проводить заходи пов'язані з попередженням шкідливої дії вод і ліквідації її наслідків.

Вода
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі