• Головна
  • Військові єгеря, місять болота (ФОТО НАВЧАНЬ)
13:42, 9 липня 2019 р.

Військові єгеря, місять болота (ФОТО НАВЧАНЬ)

Військові єгеря

Військові єгеря

08 липня 2019 року з особовим складом артилерійських підрозділів 61 опєбр були проведенні заняття з подолання заболочених ділянок місцевості. Особовий склад навчався долати зазначені ділянки на техниці та у пішому порядку. Під час заняття також відпрацьовувалися питання щодо психологічної стійкості під час пересування через болота.

Про це повідомляє прес-служба 61 бригади.

Напередодні, 03 липня 2019 року поблизу ділянки україно-білоруського кордону, в рамках підписаного ”Меморандуму про співпрацю та взаємодію між 61 опєбр та 115 обр ТрО” спільно з організаційним ядром 115 обр ТрО були проведені заняття з вогневої, тактичної, інженерної підготовки та тактичної медицини.

На заняття залучався особовий склад 2 піхотного єгерського батальйону. Під час занять особовий склад 2 пєб практично виконав вправи стрільб з автомата Калашникова, виконав нормативи з вогневої підготовки, відпрацював питання інженерного обладнання позицій, виконав нормативи з тактичної підготовки та тактичної медицини.

Також, командуванням 61 опєбр спільно із командуванням 115 обр ТрО була проведена рекогносцировка на місцевості та погоджені питання взаємодії під час виконання завдань за призначенням. А вже 4-5 липня 2019 року продовжилися спільні заняття особового складу 2 пєб 61 опєбр та резервістів 115 обр ТрО. Під час занять особовий склад виконав вправу з метання гранати наступального типу РГД-5, вправи стільб з ручного протитанкового гранатомету РПГ-7 та автомата Калашнікова, також були удосконаленні практичні навики з тактичної медицини.

Нагадаємо, що нещодавно створена єгерська бригада призначена для ведення бойових дій в умовах лісистої та болотистої місцевості, яка поширенна в зоні українського Полісся і має захищати північні рубежі держави. Особливістю бригади є й те, що при комплектування особового складу особливу увагу звертатимуть на попередній бойовий досвід та роботу в лісистій місцевості.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ЗСУ #військові єгеря
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...