• Головна
  • Знайомтеся, Віктор Татаринцев - майстер на "всі руки" з Новограда-Волинського
13:57, 10 липня 2019 р.

Знайомтеся, Віктор Татаринцев - майстер на "всі руки" з Новограда-Волинського

Майстер

Майстер

Продовжуючи вже нашу традиційну рубрику про цікавих новоградволинців. Ми вирішили Вас познайомити з людиною, яка як кажуть у народі має "золоті руки". І таких людей нашій Україні зараз не вистачає. Це просто слова політиків та топменеджерів про розбудову держави. Економічний потенціал будь-якої країни тримається на людях праці, які своїми мозолястими руками складаю цеглинки добробуту усього народу. Принагідно, але факт, що ця людина не рушила закордон на заробітки, а вирішила працювати у своєму рідному місті на благо їх мешканців.

Знайомтеся, Татаринцев Віктор Петрович  майстер на усі руки з Новограда-Волинського.

- Віктор, який трудовий шлях Вам довелося пройти щоб опанувати різні робітничі професії, де ви навчалися та працювали?

Спочатку я закінчив у Новограді-Волинському професійне-технічне училище за спеціальністю столяр-тесля, після цього навчався в Житомирі в училищі на хлібопекаря, потім за цим фахом закінчив технікум у Камянці-Подільському та інститут в Києві, отримавши фах інженера-технолога хлібобулочних виробів. Але уміння роботи руками та майстрування різних виробів, я здобув ще з дитинства, я захоплювався авіамоделюванням і відвідував спортивний клуб у Новограді-Волинському.

- Багато мешканців Новограда-Волинського маючі певні трудові навики їдуть працювати закордон, що Вас тримає вдома?

Я також у свій час їздив на заробітки в Росію, ще до війни працював на півночі, де займався виготовленням та встановленням вікон та дверей. Після цього вирішив працювати вдома, оскільки вирушаючи закордон втрачаєш зв'язок з родиною. Маючи гарні професійні навички та спеціальність можна не менше заробляти й вдома, не залишаючи надовго сім'ю.

- Яке у Вас хобі, чим Ви займаєтеся в позаробочий час?

Моє дитяче захоплення авіамодельним спортом, й досі тримає мене. Своїм досвідом я вирішив ділитися з дітьми. Ще працюю, як керівник гуртка ракето моделювання в ЦНТТУМ в Новограді-Волинському. Це скоріше хобі, ніж робота, але я отримую задоволення від спілкування з дітьми.

- Які у Вас плани на майбутнє, чого Ви хочете досягти та в чому реалізувати себе?

Кожен фахівець у певній галузі з часом доростає до того, що хоче мати власну справу. Так і я разом з однодумцями створили товариство "Світанок", яке надає різні ремонтно-побутові та будівельні послуги. Маємо бажання обслуговувати клієнтів "під ключ", і тут стають всі мої професійні уміння. Звичайно, що хочу розвитку фірми, отримувати задоволення від виконаної роботи та схвальних відгуків людей.

Фото робіт майстра:

Ознайомитися з повним переліком послуг та товарів фірми "Світанок" можна ТУТ. Замовити послугу "Чоловік на годину" в Новограді-Волинському можна телефонами:  +380(63)246-61-58, +380(68)050-21-20 або в офісі за адресою: м. Новоград-Волинський, вул. Житомирська 55.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Новоград #майстер #чоловік на час
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...