• Головна
  • Швагро Литвина "прихопив" земель водного фонду: Слідство веде поліція
20:25, 13 липня 2019 р.

Швагро Литвина "прихопив" земель водного фонду: Слідство веде поліція

Захоплення землі

Захоплення землі

"Друзям — все, ворогам – закон!", а як же нам всім хотілось би, щоб в Україні нарешті замість цього принципу запрацював інший принцип – "Закон для всіх!".

Одне із самих проблемних питань сьогодення в нашій державі – земельне, скоріше недотримання можновладцями та особами наближеними до них чинного законодавства України, що регулює земельні відносини.

Самозахоплення земель лісового фонду, будівництво з парканами під п’ять метрів берегах річок та моря, з недопуском до пляжів людей, можна наводити десятки подібних порушень, але правопорушенням це є зазвичай для простих людей, для певної категорії — правило, яке відносить їх до "касти обраних".

Правоохоронна система безсила проти цієї категорії людей, якби не змінювалася влада, їх гроші, влив та зв’язки залишаються.

Швагро Литвина "прихопив" земель водного фонду: Слідство веде поліція, фото-1


До сайту 04141.
com.ua, анонімно звернувся один з мешканців Новоград-Волинського району та повідомив, про дачі «свити Литвина», які з порушенням Закону розташувалися на березірічки Чорна в Новоград-Волинському районі.

Використовуючи дані з відкритих та свої власні джерела інформації, опитуючи місцевих мешканців стало відомо, що дійсно в Новоград-Волинському районі на території Брониківської ОТГ поблизу села Ужачин розташувалася маєтність «швагра» депутата Верховної Ради Володимира Литвина
-Островського Станіслава Віталійовича, який являється чоловіком сестри нардепа Надії Михайлівни Островської (Литвин).

Все б і нічого, якби як завше в нашій країні, ці «недоторкані» люди не взяли б собі нерухомості з порушенням Закону. На даний час на цих ділянках під садівництво стоїть чотири будинки дачного типу (усього їх шість ділянок (к.н. однієї з них 1824084000010000524), інші усі прилеглі). Поряд, зі слів місцевих мешканців, Островським насипана дамба на річці Чорна, людей охочих порибалити, в основному ганяють, хоча є й виключення для своїх. 

Проблема полягає в тому, що кілька з вказаних ділянок отримані з порушенням процедури визначеною чиним законодавством України. Тому, що згідно зі ст. 60 Земельного кодексу України, для малих річок прибережна захисна смуга має становити - 25 метрів, а в реальності ця відстань 12-14 метрів від водойми. Майже у два рази менше від нормативної. Ця земля входить до складу земель водного фонду України, і для отримання її у власність діє інший порядок оформлення, не через місцеві, а через обласні органи влади.

Цим питанням близько року тому зацікавилися правоохоронці, зареєстроване кримінальне провадження №42018061240000037  від 21.05.2018 за ч. 1 ст. 366 ч. 1 КК України. Але його перспектива з реальним кримінальним  покаранням та відшкодуванням збитків державі нульова. 

Просто живіть собі поруч і пам’ятайте, що поруч з вами живуть люди, які Закони придумують не для себе, а для всіх інших.

У 2016 році море в Одеській області обвалило будинок збудований прямо на березі моря, який відносили до власності одного з братів нардепа, про що писали усі передові ЗМІ.

На жаль, річка Чорна - не Чорне море, і відвоювати самостійно свою територію не зможе.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...