![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
15:23, 16 липня 2019 р.
Своє 95-річчя відсвяткувала жителька Новоград-Волинського району
Новоград-Волинщина славиться довгожителями, які нерідко живуть й понад сто років. Ви уявіть, ці люди наяву бачили події майже столітньої давності, і з перших вуст можуть переповісти, як трагічні, так і славні моменти нашої історії.
Воно й не дивно, що до таких людей у нашому суспільстві шанобливе ставлення, і кожного року, на їх день народження заведено їх поздоровляти.
![Своє 95-річчя відсвяткувала жителька Новоград-Волинського ..., фото-1 Своє 95-річчя відсвяткувала жителька Новоград-Волинського району, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Своє 95-річчя, 15 липня 2019 року зустріла жителька села Пилиповичі Новоград-Волинського району — Ольга Ничипорівна Васильчук. Вона народилася в селі Червона Воля Новоград-Волинського району, пройшла тяжкі випробування, але долаючи життєві трудності поставила на ноги дітей. Зараз має 11 онуків та 18 правнуків і два праправнуки.
Найщиріші вітання Ольго Ничипорівна, многая літа Вам!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
10:06, 19 липня
93
10:16, 25 липня
live comments feed...