• Головна
  • Звернення Віктора Мельника до працівників лісовї галузі
10:39, 18 липня 2019 р.

Звернення Віктора Мельника до працівників лісовї галузі

Звернення Віктора Мельника до працівників лісовї галузі

Шановні лісівники, колеги! Розумні люди! 
Зі штабу Литвина та його технічного кандидата Костюка мені закидають, що я винищив ліси Городницького лісгоспу. Це казати - те ж саме, що «Фермери усю пшеницю порізали!» Всі, хто працює в нашій галузі, знає, що ми збираємо плановий врожай лісу, ділової деревини, робимо санітарно-профілактичну вирубку лісу, щоб він не хворів. Ми з вами насаджуємо ліси, а людям розказують байки про те, що ліси вщент вирізані. Я виступаю на захист робітників лісгоспів, які дуже обурені промовами Литвина та Костюка. Люди не заслуговують таких образ, які поширюють по соціальних мережах замовлені штабом Литвина боти.

Всі в наших краях пам’ятають, як 16 травня в наші лісгоспи прийшла біда – територією Новоград-Волинського та Ємільчинського районів пронісся буревій. Стихією пошкоджено різновікові хвойні та листяні насадження у Городницькому та Липинському лісництвах Городницького лісгоспу площею 260 га, запасом близько 23 тис. куб. м. та Малоцвілянському і Курчицькому лісництвах Новоград-Волинського лісгоспу площею 440 га, запасом близько 30 тис. куб. м. В результаті було оголошено надзвичайну ситуацію природного характеру місцевого рівня.

Мало хто бачить ці наслідки вітровалу, подивіться. На оперативне їх подолання було кинуто всі наші сили, оскільки надмірна кількість опадів та високі температури сприяють активному розмноженню різного роду шкідників у поваленій деревині. Так, за 2-3 місяці ділова деревина, яку можна отримати від розробки вітровалів і реалізувати за ціною 1,2-7 тис. грн за куб. м., втрачає свою товарну цінність і перетворюється в дров’яну за ціною 300-500 грн. за куб. м., яка не користується попитом внаслідок перенасичення ринку. Саме тому Житомирським ОУЛМГ було направлено з підпорядкованих лісгопів на розробку вітровалів до Городницького лісгоспу 8 бригад та до Новоград-Волинського – 10. Для розробки лісосік в затопленій місцевості Славський лісгосп надіслав нам бригаду з тяжким трактором ЛКТ, яка спеціалізується на лісозаготівельних роботах в гірських та болотистих місцевостях зі складними умовами, що характерні якраз для нашого регіону. Ми з вами терміново рятуємо ліси, а міському населенню кажуть усілякі дурниці. Подивіться на фото з наших архівів.

Завдяки злагодженим діям колег та насамперед вашій невтомній праці вже розроблено 16 тис. куб. м. в Городницькому лісгоспі та 22 тис. куб. м. в Новоград-Волинському ДЛМГ. Наразі втрат по якості деревини немає та протягом місяця планується повністю подолати наслідки стихії. Це досягнення!

Я знаю, що дурнів не переконати, але розумні люди все зрозуміють. Шановні колеги, прошу вас не звертати уваги на чутки та провокації. Триває передвиборна агітація, вона брудна, на жаль. Друзі, тримайтеся та знайте, що разом ми переможемо! В мене велика надія на зміни, до яких ми йдемо! Врятуємо ліси, врятуємо й Україну!

Віктор Мельник

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ліс #Новоград
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...