• Одразу дві команди по волейболу Новоград-Волинського гарнізону стали кращими
13:46, 18 липня 2019 р.

Одразу дві команди по волейболу Новоград-Волинського гарнізону стали кращими

Впродовж двох днів проходив чемпіонат з волейболу, в якому взяло участь 10 команд з військових частин в оперативному командування "Північ", про це повідомляє прес-служба 30 ОМБр.

Результатом "впертих" ігор за звання "кращого" третє місце посіла команда з військової частина А 1815 смт. Гончарівське, срібло здобули інженера з військової частини А 3814 м. Новоград-Волинський, ну а кубок переможця вибороли бійці нашої 30-ої окремої механізованої бригади ім. князя Костянтина Острозького, з чим ми їх і вітаємо.

Переможці та призери змагань були нагородженні грамотами, медалями,кубками та цінними призами від міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради.