![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
13:46, 18 липня 2019 р.
Одразу дві команди по волейболу Новоград-Волинського гарнізону стали кращими
![Одразу дві команди по волейболу Новоград-Волинського гарнізону стал... Одразу дві команди по волейболу Новоград-Волинського гарнізону стали кращими](/dist-assets/images/cap.jpg)
Впродовж двох днів проходив чемпіонат з волейболу, в якому взяло участь 10 команд з військових частин в оперативному командування "Північ", про це повідомляє прес-служба 30 ОМБр.
Результатом "впертих" ігор за звання "кращого" третє місце посіла команда з військової частина А 1815 смт. Гончарівське, срібло здобули інженера з військової частини А 3814 м. Новоград-Волинський, ну а кубок переможця вибороли бійці нашої 30-ої окремої механізованої бригади ім. князя Костянтина Острозького, з чим ми їх і вітаємо.
Переможці та призери змагань були нагородженні грамотами, медалями,кубками та цінними призами від міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
10:06, 19 липня
93
10:16, 25 липня
live comments feed...