![](https://s.04141.com.ua/section/logo/upload/pers/142/logo.png?20240727)
11:27, 19 липня 2019 р.
У Новоград-Волинському районі викрито грубі порушення правил рибальства
![Рибальство Рибальство](/dist-assets/images/cap.jpg)
Рибальство
За два дні Житомирським рибоохоронним патрулем викрито грубі порушення правил рибальства. Рибоохоронний рейд проводились на території Новоград-Волинського району.
Так, 17 липня 2019 року рибоохоронними патрульними виявлено грубе порушення правил рибальства. Чоловік ловив рибу з дерев’яного човна за допомогою заборонених знарядь лову – двох сіток. Інцидент стався на р. Случ, поблизу с. Мала Цвіля Новоград-Волинського району. Завдяки оперативним діям патрульних правопорушник риби зловити не встиг.
Також 18 липня на р. Случ, поблизу с. Мала Анастасівка Новоград-Волинського району затримано двох громадян, які ручним збиранням ловили раків та перевищили добову норму вилову на особу. Всього зловили 66 раків, чим завдали збитків державі на суму 1 683 грн.
На чоловіків складено адміністративні протоколи за ч. 4 ст. 85 КУпАП.
Управління Держрибагентства у Житомирській області закликає усіх небайдужих громадян та рибалок-любителів повідомляти про порушення правил рибальства та незаконного збуту водних біоресурсів, а також продажу заборонених знарядь лову на телефони «гарячої лінії»: (0412) 24-57-81, (067) 414-60-74.
Довідкова інформація:
Наказом Управління Державного агентства рибного господарства у Житомирській області від 15.03.2019 № 15-у "Про встановлення весняно-літньої заборони на лов риби, інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об`єктах Житомирської області у 2019 році" з 15 липня по 05 вересня 2019 року введена заборона на лов раків у зв`язку з їх другою линькою.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
18:02
25 липня
14:36
25 липня
ТОП новини
Оголошення
10:06, 19 липня
93
10:16, 25 липня
live comments feed...