• Головна
  • Першу міжнародну аграрну "органічну" розписку підписав агровиробник з Новоград-Волинщини
09:35, 25 липня 2019 р.

Першу міжнародну аграрну "органічну" розписку підписав агровиробник з Новоград-Волинщини

Соняшник

Соняшник

Група компаній Allinfoody Group, один з найбільших виробників органічної продукції в Україні, і голландський трейдер FFM Europe BV за підтримки IFC підписали фінансову міжнародну аграрну розписку, згідно з якою український виробник повинен поставити майбутній урожай органічного високоолеїнового соняшнику (приблизно 1,5 тис. тонн) в Швейцарію.

Про це повідомила прес-служба Allinfoody Group.

Як підкреслили в компанії, це є важливим кроком у розвитку фінансових інструментів для АПК і налагодженні довірчих партнерських відносин між українськими агровиробниками і іноземними покупцями.

Allinfoody Group - група українських компаній, що спеціалізуються виключно на органічному виробництві та експорті. Група почала свою історію в 2013 р з 200 га землі, а сьогодні вже управляє земельним банком в 8 тис. га в Новоград-Волинському районі Житомирської області. Компанії групи сертифікуються за стандартами ЄС (Регламент Ради (ЄС) №834 / 2007, №889 / 2008, №1235 / 2008) і Швейцарії (Bio Suisse). Землі зосереджені в екологічно чистій зоні, де в останні 20-30 років практично не велося інтенсивне агровиробництво. Це, а також сусідство з іншими сертифікованими виробниками дозволяє зменшити ризики забруднення посівів пестицидами, забороненими в органічному виробництві хімічними препаратами. Allinfoody Group вирощує зернові (пшениця, жито, спельта, кукурудза), олійні (соя, ріпак, соняшник), волоський горіх і енергетичну вербу.

FFM Europe BV - голландська компанія - трейдер органічної продукції. Є одним з найбільших постачальників органічної продукції в Швейцарії.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ограныка
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...