Реклама
15:04, 20 липня 2019 р.

Плюси власних свердловин

Реклама
ÐаÑÑинки по запÑоÑÑ Ð±ÑÑение

ÐаÑÑинки по запÑоÑÑ Ð±ÑÑение

Вода - основа життя, її наявність дуже важлива як для побутових, так і для промислових цілей.На відміну від води, що надходить з міського водопроводу, вода, видобута з підземних горизонтів, відрізняється чистотою і приємними смаковими якостями.Всі, хто живе в заміському будинку та займається фермерським господарством знає про те, наскільки вигідно пробурити свердловину і завжди мати можливість користуватися водою.

Роботи по бурінню свердловин — процес, який вимагає глибоких знань в області гідрології та інших наук. Виконуватибуріння свердловин повинна лише команда висококваліфікованих фахівців, які мають у своєму розпорядженні насоси, бурові установки та інше необхідне обладнання.

Послуга необхідна для:

  • приватних будинків.
  • садівничих і городницьких кооперативів;
  • сільськогосподарських ферм;
  • заводів.

Процес буріння залежить від конструктивних особливостей устаткування і глибини свердловини. Фахівці застосовують інноваційні технології і тільки сертифіковані матеріали. Дані технології виключають корозійні процеси, заростання фільтрів і значне погіршення якості води.

Артезіанське джерело воды

Якщо ви власник приватного будинку з великою земельною ділянкою, вам просто необхідне децентралізоване водопостачання, як свердловина. Чому?

По-перше — впевненість в якості води, яка до вас надходить. Відомо, що з глибиною залягання змінюється якість води і чим глибше свердловина, тим краще вода. Якщо вирішили витратитися і пробурити свердловину на глибину 30 метрів і більше, з вашого крана потече мінеральна вода.

По-друге технологія буріння свердловин екологічно безпечна і не завдає шкоди навколишньому середовищу.

По-третє, свердловина артезіанського типу відрізняється високою продуктивністю, довгим терміном експлуатації (від 20 до 50 років).

Крім того, всі витрати на буріння повністю окупаються. Вклавши гроші один раз, ви отримаєте незалежність від комунальних служб, якісну воду в будь-який час доби, зручність в експлуатації і душевний спокій.

Облаштування артезіанських свердловин

Облаштування артезіанських свердловин проводиться після буріння з метою захисту обладнання. Приступаючи до даної процедури рекомендуємо вам віддати перевагу не широко застосовуваної коробки з пластика, а так званого кесону, який складається із бетонного кільця, нижній і верхній бетонних труб. Для свердловин глибиною понад 80 метрів необхідно включати в конструкцію фільтрувальну частину і обсадну трубу. Для виключення змішування водоносів облаштовується цементна п'ята і проводиться засипка фільтра гравієм.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Останні новини
Оголошення
live comments feed...